Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu dzisiejszymi zerówka wzięła udział w zajęciach w Elbląskiej Sali Edukacyjnej OGNIK. Podczas zajęć zdobyliśmy wiedzę z zakresu: zagrożeń pożarowych w domu i szkole, zasad ewakuacji, sposobach alarmowania służb ratowniczych. Wykazaliśmy się znajomością zasad bezpieczeństwa na wypadek pożaru. Mieliśmy możliwość ubrać hełm i mundur strażacki i poczuć się jak prawdziwy strażak :-). Każdy na zakończenie otrzymał Certyfikat Dzielnego Strażaka.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.