Strona startowa

To był ogromnie ciekawy tydzień u młodszych uczniów naszej szkoły:

1. Klasy 2c i 2d zwiedziły Park Etnograficzny w Olsztynku oraz hutę szkła artystycznego. Ponadto dzieci wykonały wspaniałe prace plastyczne.
  2. Uczniowie z klas 1b i 1c odwiedzili Gdyńskie Oceanarium oraz odbyli rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej. Smaczne lody i pamiątki były zwieńczeniem wyprawy pierwszaków.
  3. Rodzice i dzieci z klasy 2d oraz  pani Kasia spędzili wspaniałe popołudnie w Bażantarni bawiąc się  wspólnie oraz piekąc kiełbaski.
  4. W klasie 2a miniony tydzień obfitował w wiele wydarzeń: na zajęciach plastycznych eksperymentowali z tuszem, wykonując rewelacyjne prace. Ponadto kolejne popołudnie dzieci spędziły z panią Cecylią w szkole, wspólnie bawiąc się, robiąc posiłki i żartując.
  5. Klasa 3a miała kolejną szansę na trening koszykarski uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez trenera pana Majewskiego.
  6. Czas pędzi jak szalony w klasie 3a, gdy dzieje się w niej tak wiele: był piknik klasowy i integracja na placu zabaw i siłowni w parku Modrzewia, wyjście na lody na starówkę oraz ognisko z kiełbaskami.
  7. Klasy 1a i 2a były na wycieczce a Ziołowym Dzbanku. Dzieci ciężko pracowały przy pieleniu zagonków ziemniaków, a po pracy zjadły świeżutkie bułeczki i wypiły pyszny kompot z truskawek.
  8. W klasie 2b dzieci rozwiązywały łamigłówki z wykorzystaniem klocków PUS.
  9. Klasa 1a wykonała kolejne eksperymenty z wykorzystaniem cieczy- powstały mikstury z mleka i różnych barwników.

Kronikarz- Mirosława Frączyk