Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W tym tygodniu, z okazji dnia marzyciela (8.09), rozmawialiśmy o naszych marzeniach i planach, wykonaliśmy łapacze snów. Skomponowaliśmy pyszną i zdrową sałatkę owocową.👩‍🍳👨‍🍳👩‍🌾👨‍🌾 W ramach cyklu zajęć: „Poznajemy różne zawody"odwiedziliśmy aptekę. Panie farmaceutki opowiedziały nam o swojej pracy, oprowadziły po różnych pomieszczeniach. Już wiemy, gdzie wykonują lekarstwa wg receptury oraz jak transportowane są lekarstwa. 👨‍🔬👩‍🔬 Następnie rozmawialiśmy o udzielaniu pierwszej pomocy. Znamy też numery alarmowe. Bawiliśmy się w aptekę oraz szpital. Poznawaliśmy instrumenty smyczkowe. Próbowaliśmy grać na skrzypcach oraz na gitarze klasycznej. Śpiewaliśmy nowe piosenki. Poznawaliśmy zabawy integrujące grupę. Nadal najchętniej uczymy się poprzez zabawę. Lubimy spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz słuchać ciekawych opowiadań. Znamy się już nieco lepiej, nawiązują się pierwsze przyjaźnie.🤩 Zeróweczka oraz klasa 1 D miały także możliwość uczestniczyć w spotkaniu z Panem Policjantem, zorganizowanym przez świetlicę szkolną. Dowiedzieliśmy się, co należy do jego obowiązków. Udzielił nam cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa m.in. w drodze do szkoły.

Widzimy się już w poniedziałek.😘🤗 Czeka nas kolejny ciekawy tydzień w szkole!

 

ozio_gallery_nano