25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowego Misia znają wszyscy zarówno dorośli jak i dzieci. Słodki niedźwiadek stał się nieodłącznym towarzyszem zabaw, przytulanką, powiernikiem tajemnic oraz bez wątpienia najlepszym przyjacielem. Maskotka ta od lat jest jedną z najczęściej wybieranych przez dzieci.

Nasza szkoła również uczciła Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie klas 0-III nadesłali zdjęcia wraz ze swoimi pluszowymi misiami. Misie małe, średnie, duże, białe, brązowe, kolorowe, puchate, wszystkie wyjątkowe i niepowtarzalne. Wszystkie zdjęcia zostały zamieszczone na szkolnym Facebooku w galerii „Ja i mój pluszowy miś”. Dziękujemy wszystkim za kreatywność i chęć udziału w zabawie. Jesteście WIELCY!!!

Zapraszamy do wysłuchania misiowej piosenki - Przytul Mnie.