Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży  szkolnej dla dziewcząt z klas 4-6, objęty patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki  oraz Polskiego Związku Koszykówki który, ma na celu wspólną budowę przyszłości koszykówki w Polsce. Treningi dla młodych adeptów tej gry zespołowej, odbywały się systematycznie, nieodpłatnie w Szkole Podstawowej nr 11 i w Szkole Podstawowej nr 18. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Trenerzy prowadzący treningi SMOK mogli uczestniczyć w profesjonalnie przygotowanych, na wysokim poziomie merytorycznym - szkoleniach. 

Projekt będzie realizowany również po feriach zimowych, więc już serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopców którzy lubią koszykówkę i ruch.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową na facebooku, gdzie będzie można uzyskać informacje na temat przyszłych zajęć. www.facebook.com/SMOKElblag/

Katarzyna Zapolska

koordynator SMOK Elbląg

 

ozio_gallery_nano

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.