Szkolne wykopaliska

Szkolne wykopaliska

Będziemy tu co jakiś czas publikować ciekawe wydarzenia w naszej szkole z przed lat kilku...

Zapraszamy też do przeglądania GALERII ARCHIWALNYCH na naszej stronie, obejmują one zdjęcia z lat z lata 2009-2014. Może znajdziecie tam swoje zdjęcie z przed kilku lat ;-)
Również na naszym kanale YouTube dodaliśmy archiwalne filmy do playlisty SZKOLNE WYKOPALISKA

Tyma razem film opublikowany 23 grudnia 2013

Przedstawienie uczniów Gimnazjum 4 pod tytułem "Grubasek był chory" dla przedszkolaków i uczniów z SP 11.

Czy ktoś to jeszcze pamięta?? :-)

Kolejne znalezione w sieci Szkolne wykopaliska:

Tym razem kabaret z Dnia Kobiet 08.03.2012

Kolejne Szkolne wykopaliska.

Kto z Was to pamięta?

To elbląsk legenda "O dzielnych Kobietach", którą stworzyli uczniowie w ramach projektu Comenius. Komiks powstał w kwietniu 2013r. I był prezentowany partnerskim szkołom na spotkaniu w Seged- Węgry.

Przychodzą co tydzień w piątek na lekcję techniki do 7D. Właśnie dzisiaj wstąpiły do gabinetu 10D aby zobaczyć gdzie uczyły się przed laty ich mamy, Zosia Mierzejewska córka Agnieszki Michalczyk oraz Nikola Ciechanowicz córka Małgosi Trzciałkowskiej. Wspominam bardzo często moją klasę, której byłam wychowawczynią przez pięć lat- (VIIIg). Pozdrawiam moich uczniów i zawsze zapraszam- Grażyna Lefelbajn.

ozio_gallery_nano

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly