This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

20170510 083040 COLLAGE 600x600

Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu (ul. Korczaka 34, Osiedle „Nad Jarem”) zapraszają dziewczęta i chłopców (obecnych trzecioklasistów) do klasy IV sportowej.

Warunkiem przyjęcia do klasy jest brak przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu, co najmniej dobre wyniki w nauce oraz pozytywny rezultat  testów sprawnościowych.

Szkoła ze swojej strony zakwalifikowanym uczniom gwarantuje edukację na najwyższym poziomie, doskonałe warunki lokalowo-sprzętowe, urozmaicone zajęcia pozalekcyjne, udział w obozach sportowych, a także świetną kadrę trenerską i pedagogiczną.

Testy sprawnościowe odbędą się na hali sportowej SP 11 w dwóch dogodnych terminach:

I termin - 18. 05. 2017 o godz. 16.00

II termin - 23. 05. 2017 o godz. 16.00