Szkolne wykopaliska

Szkolne wykopaliska

Będziemy tu co jakiś czas publikować ciekawe wydarzenia w naszej szkole z przed lat kilku...

Tyma razem film opublikowany 23 grudnia 2013

Przedstawienie uczniów Gimnazjum 4 pod tytułem "Grubasek był chory" dla przedszkolaków i uczniów z SP 11.

Czy ktoś to jeszcze pamięta?? :-)

Kolejne znalezione w sieci Szkolne wykopaliska:

Tym razem kabaret z Dnia Kobiet 08.03.2012

Kolejne Szkolne wykopaliska.

Kto z Was to pamięta?

To elbląsk legenda "O dzielnych Kobietach", którą stworzyli uczniowie w ramach projektu Comenius. Komiks powstał w kwietniu 2013r. I był prezentowany partnerskim szkołom na spotkaniu w Seged- Węgry.

Przychodzą co tydzień w piątek na lekcję techniki do 7D. Właśnie dzisiaj wstąpiły do gabinetu 10D aby zobaczyć gdzie uczyły się przed laty ich mamy, Zosia Mierzejewska córka Agnieszki Michalczyk oraz Nikola Ciechanowicz córka Małgosi Trzciałkowskiej. Wspominam bardzo często moją klasę, której byłam wychowawczynią przez pięć lat- (VIIIg). Pozdrawiam moich uczniów i zawsze zapraszam- Grażyna Lefelbajn.

Nasza szkoła 360

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.