logo Laboratoria Przyszłości

Film nagraliśmy przy użyciu kamery zakupionej dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości

2 marca otworzyliśmy gościnne drzwi naszej szkoły. Nasi goście- rodzice i dzieci – mogli zapoznać się z bogatą ofertą naszej placówki.

Zabawy było co niemiara. Już od progu przybyłych witał pirat na szczudłach !

Szkolny hol i aula, zaaranżowana na miejsce pirackiej przygody, zapowiadała wiele niezwykłych niespodzianek. Bawiąc się z piratami, dzieci mogły poczuć klimat Jedenastki- miejsca, w którym nauka jest przygodą.

Wielką niespodzianką okazały się występy naszych nauczycieli w pirackiej inscenizacji. Wesołe piosenki i taniec wypełnił aulę Jedenastki, a gadający rekin szybko zdobył sympatię milusińskich. Pamiątkowe listy dzieci mogły wyłowić z fal morskich i poczuć się jak członkowie naszej „załogi”, bo zgodnie ze słowami piosenki: „Piraci mają braci!”.

W miłej atmosferze spędziliśmy czwartkowe popołudnie. Zapraszamy wszystkich, którzy nie odwiedzili jeszcze naszej szkoły, naprawdę warto!