WOŚP 2024

32. Finał WOŚP

Do 32. Finału WOŚP pozostało:

32. Finał WOŚP w SP11

Wyniki zbiórki WOŚP 2024

Łącznie to aż 21 943,76 złotych! Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w tym ważnym dla nas wydarzeniu. Tym, którzy przygotowali słodkości i tym, którzy je kupili. Tym, którzy podarowali przedmioty, vouchery i bilety na licytację i tym, którzy je wylicytowali. I wreszcie każdemu, kto wrzucił, chociażby przysłowiowy grosik do puszki. Przyczyni się ona do ratowania zdrowia - płuc po pandemii.

Dziękujemy ! ❤️❤️❤️

wynik zbiórki wośp 20000 zł

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 11

18 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pyszne ciasta, kolorowe galaretki, ciepłe gofry, popcorn to wszystko czekało na uczniów podczas dzisiejszego finału. Uczniowie malowali twarze, robili warkoczyki, tatuaże. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się stoiska z loteriami. Na stoiskach na dzieci czekały maskotki, puzzle, książki, zabawki. Wszystkie atrakcje zachęcały do włączenia się w akcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich w organizację tego finału, uczniowie mieli okazję do wspólnego działania na rzecz dobrej sprawy.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tej wyjątkowej inicjatywie. Wasza wspólna energia sprawiła, że ten dzień był nie tylko piękny, ale również pełen wartości. Dzięki wam nasza szkoła jest miejscem, gdzie troska o innych łączy się z radością wspólnego działania.

Bądźmy dumni z tego, co razem osiągnęliśmy!❤️❤️❤️

GRAMY Z WOŚP