Zbiórka surowców wtórnych

• Klasy przynoszą surowce do  punktu zbioru makulatury w piwnicy 02E .
  • Surowce powinny być podpisane nazwą klasy a kartka umieszczona w widocznym miejscu.
  • Makulatura powinna być zważona a korki i baterie policzone

DYŻURY NAUCZYCIELI

11.30 ŚRODA

12.35 CZWARTEK

Zachęcamy do udziału w akcji J

W czwartek (17 maja) w Szkole Podstawowej nr 16 odbył się XXII finał zbiórki surowców wtórnych w roku szkolnym 2017/2018 organizowany przez ZUO oraz SP nr 16. Wspólne starania Naszych Uczniów, Rodziców oraz Nauczycieli dały Nam wspaniałe III miejsce wśród elbląskich placówek. Za tak dobry wynik oraz edukację ekologiczną prowadzoną w Szkole przez cały rok, otrzymaliśmy bon o wartości w sumie 2000 zł, który odebrali w imieniu społeczności uczniowskiej Emila Laskowska oraz Julek Karpowicz z klasy 5a. Wkrótce podsumujemy i ogłosimy zwycięzców w dziedzinie zbiórki surowców w Naszej Szkole.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W AKCJĘ

Zespół ds. ekologii

Zrzut ekranu 2018 04 03 18.35.06

PRZYPOMINAMY ŻE ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH W NASZEJ SZKOLE POTRWA DO 20 KWIETNIA

Przypominamy o zbiórce surowców wtórnych w klasach gimnazjalnych,

która odbywa się w każdy wtorek podczas dwóch długich przerw w szatni, sala 04 D.

Zapraszamy- Anna Awiżeń i Łucja Gniady