Zbiórka surowców wtórnych

Zrzut ekranu 2018 04 03 18.35.06

PRZYPOMINAMY ŻE ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH W NASZEJ SZKOLE POTRWA DO 20 KWIETNIA

• Klasy przynoszą surowce do swoich szatni lub bezpośrednio do punktu zbioru makulatury w piwnicy E codziennie na długiej przerwie (11.30-11.50).
  • Surowce powinny być podpisane nazwą klasy a kartka umieszczona w widocznym miejscu.

DYŻURY NAUCZYCIELI  W GODZINACH 11.30-11.50:

poniedziałek – Katarzyna Szczepańska

wtorek – Krzysztof Brzozowski

środa- Karolina Wasiluk

czwartek- Katarzyna Szyk-Gira

piątek – Piotr Zbierzchowski

Zachęcamy do udziału w akcji J

Przypominamy o zbiórce surowców wtórnych w klasach gimnazjalnych,

która odbywa się w każdy wtorek podczas dwóch długich przerw w szatni, sala 04 D.

Zapraszamy- Anna Awiżeń i Łucja Gniady

W związku z ogromnym zaangażowaniem w poprzednią akcję, informujemy że w naszej szkole zbiórka starych telefonów będzie od tej pory trwała cały rok.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do gabinetu:

5C (K. Szyk),  10E/206C(T. Żandarski), 18E(K. Szczepańska)

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.