Zbiórka surowców wtórnych

Przypominamy o zbiórce surowców wtórnych w klasach gimnazjalnych,

która odbywa się w każdy wtorek podczas dwóch długich przerw w szatni, sala 04 D.

Zapraszamy- Anna Awiżeń i Łucja Gniady

• Klasy przynoszą surowce do swoich szatni lub bezpośrednio do punktu zbioru makulatury w piwnicy E codziennie na długiej przerwie (11.30-11.50).
  • Surowce powinny być podpisane nazwą klasy a kartka umieszczona w widocznym miejscu.

DYŻURY NAUCZYCIELI  W GODZINACH 11.30-11.50:

poniedziałek – Katarzyna Szczepańska

wtorek – Krzysztof Brzozowski

środa- Karolina Wasiluk

czwartek- Katarzyna Szyk-Gira

piątek – Piotr Zbierzchowski

Zachęcamy do udziału w akcji J

ROZSTRZYGNIĘCIE AKCJI EKOLOGICZNEJ

Akcja „Oddaj zużyty telefon komórkowy”  w której braliśmy udział dobiegła końca. Po zapakowaniu i umieszczeniu paczki na wadze okazało się że nasze zaangażowanie przyniosło świetny rezultat, ponieważ zebraliśmy 19 kilogramów telefonów bez baterii. Wspólnie pokazaliśmy, że potrafimy walczyć o wygraną ale przede wszystkim swoim postępowaniem potrafimy działać na rzecz ochrony przyrody. Za swoje zaangażowanie otrzymaliśmy od organizatora konkursu bon, który przeznaczony został na zakup gier edukacyjnych z których korzystać mogą wszyscy uczniowie naszej szkoły.

W klasach IV-VI  wśród najlepszych zbieraczy znaleźli się:

Oskar Krawczyk z klasy VI c  oraz Alicja Ignaczak z klasy IV a –  po 9 telefonów

Krystian Markowski z klasy VI b oraz Pan Andrzej Derenda – po 7 telefonów

W klasach I-III najlepsi to:

Hubert Sielicki z klasy II d

Patryk Witkowski z klasy II c

Szymon Westfal z klasy II a

Wszyscy uczniowie najbardziej zaangażowani w akcję zostali nagrodzeni. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursuJ

Organizatorzy akcji:
H. Dolna, K. Szczepańska, K. Szyk

W związku z ogromnym zaangażowaniem w poprzednią akcję, informujemy że w naszej szkole zbiórka starych telefonów będzie od tej pory trwała cały rok.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do gabinetu:

5C (K. Szyk),  10E/206C(T. Żandarski), 18E(K. Szczepańska)

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

W klasach Gimnazjum

Wyniki zbiórki nakrętek