Praca zdalna

Skupienie na lekcji języka angielskiego jest bardzo ważne, ale przerwa śródlekcyjna i rozprostowanie kości też! Doskonale wiedzą o tym czwartoklasiści, którzy uwielbiają zabawę Simon says na lekcjach języka angielskiego. Dzięki takiej aktywności mogą nie tylko utrwalić podstawowe zwroty, i uzupełniać każdą kolejną zabawę o następne nowo-poznane wyrażenia, ale i poruszać się trochę i dotlenić mózg.

Zapraszam do obejrzenia filmiku, który pokazuje jak świetnie się bawimy 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz

pomysłowy matematyczny lapbook

Uczniowie klasy 4B wykonali pomysłowe, prześliczne i kolorowe matematyczne lapbooki, tzw.: interaktywne książki.
Wewnątrz lapbooków znajdują się różnego rodzaju małe książeczki, harmonijkowe listy, obrotowe, papierowe koła, koperty z kartami obrazkowymi itp. Ideą samodzielnie wykonanego lapbooka było utrwalenie i powtórzenie wiadomości z działu, rozwijanie zainteresowań uczniów przedmiotem matematyki oraz popularyzacja techniki lapbooka.

BRAWO 4B

Iwona Wasilewska

Klasowe kolędowanie 4d....z poczęstunkiem na czacie, występem Marysi (grającej na ukulele!) i zadaniami przedświątecznymi i od św. Mikołaja.

WESOLYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM😀