Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Święto poezji już za nami!

30 maja 2023 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski „Niektórzy lubią poezję”. Tegoroczna, pierwsza edycja przebiegała pod hasłem: „Piękny jest ten świat”. 

Do recytacji  przystąpiło  trzydzieścioro dwoje uczniów. Przygotowali różnorodne utwory, ale największą popularnością cieszyły się wiersze Wisławy Szymborskiej.  Według opinii jury, poziom był  wysoki, każdy z recytatorów nadał swojemu utworowi szczególnego charakteru.  Komisja doceniła odwagę uczestników i ciekawą interpretację. Przyznano trzy nagrody ufundowane przez panią dyrektor Katarzynę Jankowską:

I miejsce -  Iga Bałdyga 

II miejsce – Wiktoria Sułkowska

III miejsce – Julia Wojenkowska

Na wyróżnienia zasłużyły: Hanna Częczek, Łucja Duszyńska,  Maria Gałecka, Hanna Krause i Maja Zalega. 

Serdecznie gratulujemy sukcesu zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

Organizatorki: Małgorzata Kowalska i Marzena Kurach

W konkursie plastycznym "STOP! Agresji i przemocy"  uczennice naszej szkoły zajęły II i III miejsce.

W konkursie plastycznym "STOP! Agresji i przemocy" ✋🏻🛑 zorganizowanym przez IV LO, uczennice naszej szkoły zajęły II i III miejsce.

II 🥈 miejsce Aleksandra Piotrowska
III 🥉 miejsce Natalia Magoń


Gratulujemy 🎉🏆

Maria Gałecka znalazła się w gronie 22 laureatów Stypendium Artystycznego Miasta Elbląg

16 maja 2023r. w Ratuszu Staromiejskim, uczennica klasy IV d, Maria Gałecka znalazła się w gronie 22 laureatów Stypendium Artystycznego Miasta Elbląg. Stypendia udzielane są laureatom ogólnopolskich lub międzynarodowych konkursów, przeglądów, festiwali w dziedzinie twórczości artystycznej, a także uczniom, studentom i absolwentom uczelni artystycznych. To ogromne wyróżnienie, które nagradza trud, jaki Marysia wkłada w realizację swojej pasji, tańca baletowego. Ma ona na swoim koncie wiele osiągnięć. Przykładem jest ostatni konkurs tańca klasycznego NIJINSKI we Francji w miejscowości Deauville, który odbywał się w dniach 15-16 kwietnia 2023r. Pierwszego dnia miejsce miały kwalifikacje do kolejnych etapów, w których udział brała młodzież z różnych państw. Drugiego dnia odbywały się finały, gdzie Marysi, jako jedynej spośród wszystkich Polek udało się zajść bardzo wysoko. W finale uzyskała wyróżnienie, tym samym stając tuż za podium.

Po konkursie, Marysia wraz z Uczennicami Akademii Sztuki Baletowej odbywała dwudniowe lekcje tańca klasycznego w legendarnej Akademii Franchettiego w Paryżu zdobywając uznanie prof.Jean Marie Didiere.

Serdecznie gratulujemy Marysi jej niezwykłych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

SP 11 zdobywa pierwsze miejsce w konkursie z języka angielskiego School is Cool

W dniu dzisiejszym trójka reprezentantów klasy 4.c wzięła udział w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego dla klas 4, która odbyła się w Łęczu. Ewa, Michał i Nikodem zmierzyli się z zawodnikami z Łęcza, Tolkmicka i Fromborka. Rywalizacja była zacięta. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności w konkurencjach wymagających rozumienia ze słuchu, czytania, pisania, mówienia i literowania. Dopiero dogrywka z zespołem z Łęcza pozwoliła nam wygrać o włos.

Jakub Siwiński z klasy III b otrzymał wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Pomaganie jednoczy ludzi"

Jakub Siwiński z klasy III b otrzymał wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Pomaganie jednoczy ludzi". Jakub wykonał piękną pracę, otrzymał dyplom i wiele dodatkowych nagród.

Gratulujemy!

 

Gratulujemy uczniom z klasy 3.A Mikołajowi Markunowi i Dominikowi Sobótce

Gratulujemy uczniom z klasy 3.A Mikołajowi Markunowi i Dominikowi Sobótce za zajęcie 🥇 I i 🥈 II miejsca w międzyszkolnym konkursie pt. "Jestem młodym ekologiem, oszczędzam prąd i wodę".

Życzymy dalszych sukcesów.

 

Rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną w klasach 4-7

I miejsce - Zuzanna Wiśniewska kl. 6.b
II miejsce - Maria Gałecka kl. 4.d
III miejsce - Łukasz Czachorowski -kl. 4.c

Wyróżnienia:
Maciej Klucznik kl. 4.a
Franek Rusin kl. 4.a
Piotr Muła kl. 4.a
Aleksandra Stankiewicz kl. 4.d
Karolina Sztandera kl. 4.b
Kacper Wesołowski kl. 6.b
Oliwia Wilma kl. 4.c
Patrycja Kościńska kl. 4.b

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i wyróżnionym !

Wszystkie wykonane prace przez naszych uczniów są ciekawe i oryginalne, wasza kreatywność i zaangażowanie zasługują na pochwałę !

Nauczyciele: Agnieszka Cywinska, Marzena Szramowska

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.