Laureaci konkursów

Troje uczniów naszej szkoły, otrzymało nagrody za udział w konkursie plastyczna na plakat profilaktyczny, organizowany przez Urząd Miasta w Elblągu.

Oto zwycięzcy konkursu:

Julia Sulkowska
Maksymilian Banasiuk
Piotr Szyc

Uroczystości towarzyszyła wystawa prac plastycznych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał bon podarunkowy.
Gratulujemy!

Gratulujemy uczennicom z klasy 3a: Mai Szypkowskiej i Gabrysi Wojszkun za wyróżnienie w konkursie na "Najładniejsze hasło promujące Zdrowie". Organizatorem konkursu było Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek.

27 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klasy IV a. Dotyczył on znajomości lektury Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa”. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie tej klasy. Każdy z nich miał do wykonania cztery zadania: rozwiązać test i uzupełnić krzyżówkę (ważna była znajomość treści lektury) oraz pokolorować Pana Kleksa i ułożyć puzzle, które ostatecznie pokazały okładkę książki „Akademia Pana Kleksa” (tutaj liczyła się estetyka i pomysłowość). Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem wykonywali poszczególne zadania.

29 listopada 2019r. konkurs został podsumowany. Po uwzględnieniu punktacji za każde z 4 zadań, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – Natalia Małodzińska – 32 pkt. (maksymalna punktacja)

II miejsce – Alan Piątek – 31 pkt.

Nermine El Kharssani – 31 pkt.

Daniel Rokita – 31 pkt.

Natalia Magoń – 31 pkt.

Wspaniała drużyna z klasy 3c, która wygrała 4. edycję konkursu z angielskiego - Autumn on the farm:

Lena Zipser,

Wiktoria Stypułkowska,

Filip Kowalski

Szymon Wegner.

Uczniów przygotowała Mirosława Frączyk

76268815 3154099617998479 3141693969147101184 o

Nasza uczennica Marysia Gałecka z klasy 1d wraz z drużyną z Akademii Sztuki Baletowej z Elbląga uczestniczyła w międzynarodowym konkursie GRAND PRIX 2019 JURMALA na Łotwie i zostały uhonorowane najwyższym trofeum, jakim jest „Puchar Grand Prix”. Główną nagrodę prestiżowego konkursu baletowego zdobywa się na podstawie sumy najwyższej punktacji osiągniętej przez reprezentacje poszczególnych krajów. Tę nagrodę wywalczyli pokonując przedstawicieli szkół baletowych z Sankt Petersburga, Kaliningradu, Litwy, Łotwy Estonii, Białorusi, Armenii, Ukrainy i Gruzji!

Nasza Marysia zajęła również I miejsce, jako solistka w kategorii taniec klasyczny.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów całej drużynie.

W tym roku ponownie uczeń naszej szkoły wziął udział w Wojewódzkim Konkursie na Niemiecki Kalendarz Adwentowy organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową SPSK na ul. Saperów 14c w Elblągu.
Tradycją już stało się, iż zawsze odnosimy w tym konkursie sukces. Tak też było i wczoraj, 27.11.2019r. Nasza uczennica Aleksandra Waszak z kl 7b otrzymała wyróżnienie za pięknie wykonany Adventskalender.

Gratulujemy.

Nauczyciele języka niemieckiego

Z wielką przyjemnością informujemy, iż grupa 23 uczniów naszej szkoły otrzymała jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Elbląga za wysokie wyniki oraz sukcesy edukacyjne osiągnięte w II semestrze roku szkolnego 2018/2019. Wśród wyróżnionych uczniów jest 18 absolwentów Gimnazjum nr 4, 2 absolwentów oraz 3 uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 11. Poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko, gdyż głównym kryterium była średnia ocen 5,2 i powyżej. Poniżej pełna lista stypendystów nagrodzonych przez Prezydenta Miasta Elbląga.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.