Laureaci konkursów

Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w SP11

W czwartek 18 stycznia aż 20 dzieci z klas od 0 do V zaprezentowała swoje muzyczne talenty na szkolnej auli.
W konkursie mieliśmy okazję usłyszeć nie tylko wspaniałych solistów, ale również duety, tercet z klasy IIA, a także gitarzystkę i skrzypaczkę. Cieszyła także obecność rodziców, rodzeństwa i szkolnych koleżanek.

W kategorii klas 0-3 pierwsze miejsce zajęła Basia Sułkowska z klasy 0, drugi był Szymon Kołecki z klasy IIA;
W kategorii klas IV-VIII najlepiej zaśpiewała Julia Anuszek z klasy IVB, drugie miejsce zajęła Natalia Zając (klasa IVC), trzecią lokatę otrzymały: Amelia Morawska z klasy VD oraz duet Weronika Roczniak i Amelia Chrzęstek z klasy VB.

Sukcesy Julii i Hani na wojewódzkim konkursie wokalnym w Tolkmicku.

13 stycznia w Tolkmicku na wojewódzkim konkursie wokalnym "Zimowe melodie" Julia Anuszek z klasy IV zajęła 🥇 pierwsze miejsce w kategorii klas I-IV, a Hanna Częczek z klasy VI miejsce 🥈drugie w kategorii klas V-VIII. Obie dziewczynki zaśpiewały "Kolędę Maryi".

Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów.

Natalka Łowiecka z klasy III b zajęła 🥇 I miejsce w miedzyświetlicowym konkursie technicznym "Świąteczny skrzat ze skarpety".

Gratulujemy Natalko i życzymy dalszych sukcesów!

JABŁUSZKO ZDROWIA znowu dla JEDENASTKI

Nasi uczniowie są kreatywni i pracowici - to już wiemy! I dzięki temu powstało wiele wspaniałych haseł promujących zdrowie, na które konkurs ogłoszono w związku z akcją Elbląskich Amazonek. Ostatecznie wygrało hasło Oli Wróbel i Oli Boczarskiej:

"Każdy uczeń Jedenastki to powie:
Dbaj o zdrowie, kochaj ruch!
Będziesz zdrowy, silny zuch!"

i to je promowaliśmy podczas Marszu Zdrowia, który odbył się w październiku i miał na celu wspieranie profilaktyki raka piersi. Hasło uczennic Jedenastki zostało również zgłoszone do konkursu miejskiego i dzięki zyskaniu popularności wśród czytelników gazety internetowej portel.pl zdobyliśmy pierwsze miejsce w głosowaniu!

W związku z powyższym, zostaliśmy zaproszeni na Miejską Galę z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i właśnie tam otrzymaliśmy JABŁUSZKO ZDROWIA, które jest efektem pracy całej społeczności szkolnej.

Brawo My! Jedenastka górą 💪

Konkurs pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczony dla klas II i III SP - "Maluchy ratują życie".

Dziś w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się konkurs pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczony dla klas II i III SP - "Maluchy ratują życie".

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Artur Biskup, Damian Boczarski oraz Wiktoria Gerej-Gula.

Drużyna naszej szkoły poradziła sobie znakomicie zdobywając 🥉 3 miejsce, a Damian Boczarski otrzymał specjalną nagrodę za swoją wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy.

Jesteśmy z Was bardzo dumni, gratulacje! 👏👏👏

Sukcesy naszych uczniów w zawodach szachowych

Dziś, 08.12. w Świetlicy ESM Sielanka odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy organizowany przez UKS Skoczek przy SP nr 1 w Elblągu. 2 uczniów z klasy 5.c wzięło w nim udział. Nikodem Lewna zajął 🥈 2 miejsce wśród uczniów klas 4-8, a Marek Czachorowski usytuował się tuż za podium, na 4 miejscu. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów. 💪♟️🥈

Jedenastka na Szaradach z kulturą

Reprezentujące naszą szkołę drużyny z klasy 7.d oraz 6.c rywalizowały ze swoimi rówieśnikami podczas miejskich "Szarad z kulturą" zorganizowanych przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
Nasi uczniowie wywalczyli dwa 🥇 pierwsze oraz jedno 🥈 drugie miejsce.

Wspaniała atmosfera na widowni oraz atrakcyjne nagrody dla zwycięzców sprawiły ogromną radość całego zespołu.

Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!