Laureaci konkursów

Kategoria Kadet kl.7

Mierzejewska Zofia

104087389 2663072817286871 8204295449259522309 o

Uczennica klasy VII c Zuzanna Dziagiel zdobyła I MIEJSCE w konkursie plastycznym „ wyŁADnijMY Elbląg” III edycja pod hasłem „moje podwórko – tu mieszkam” zorganizowanym przez Departament Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu przy współpracy Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu oraz Centrum Sztuki Galeria El.

Gratulujemy!!!

1. Hanna Stankiewicz - laureatka konkursu z matematyki (opiekun: Marzena Głowacka), finalistka konkursu z fizyki (opiekun: Iwona Wasilewska)

2. Amelia Majka - laureatka konkursu z języka polskiego (opiekun: Izabela Marynowska)

3. Magdalena Jarocka - finalistka konkursu z języka polskiego (opiekun: Bożena Balbuza)

4. Julia Kukielska - finalistka konkursu z języka polskiego (opiekun: Bożena Balbuza)

5. Karolina Gorczyńska - finalistka konkursu z języka angielskiego (opiekun: Elżbieta Derlukiewicz)

6. Virginia Kardasz - finalistka konkursu z języka angielskiego (opiekun: Magdalena Szyk-Wojtkiewicz)

7. Igor Struziński - finalista konkursu z języka angielskiego (opiekun: Elżbieta Derlukiewicz)

8. Oliwier Zaleszczenko - finalista konkursu z języka angielskiego (opiekun: Elżbieta Derlukiewicz)

Serdecznie gratulujemy laureatom, finalistom, ich rodzicom i nauczycielom!

Nauczyciele bibliotekarze wspólnie z nauczycielem plastyki – panią Agnieszką Cywińską – przeprowadzili konkurs plastyczny dla uczniów klas V „Ulubiony bohater książek Kornela Makuszyńskiego”. Technika i format prac były dowolne. Do ścisłego finału zakwalifikowano 10 prac.

Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsca:

• Daniel Leśniewski kl. V b
  • Damian Dul kl. V b
  • Natalia Szczepańska kl. V c
  • Aleksandra Laskowska kl. V b

Trzy uczennice klasy 2a: Julia Konkel, Emilia Wichrowska Karina Dziekanowska wraz z zespołem tanecznym zdobyły IV miejsce w Ogólnopolskim Festiwal Zespołów Tańca.

Gratulujemy!!!

W minioną sobotę - 29 kwietnia w Kosakowie odbył się turniej tańca Moc Tańca. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają na zajęcia do Destination Dance Studio. Nasi uczniowie zaprezentowali się rewelacyjnie i zajęli 4 miejsce 🏆 Warto podkreślić, że był to pierwszy turniej dzieci w tym roku! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🙂

Nasza uczennica Marysia Gałecka z klasy 1d w ubiegły weekend brała udział w konkursie tańca klasycznego w Belgii. Prix Arabesque jest konkursem, w którym uczestniczki muszą zaprezentować oprócz bardzo wysokiego poziomu nowe choreografie autorskie. Konkurs rozgrywał się między najlepszymi uczennicami szkół narodowych oraz prywatnych baletowych z takich krajów jak Francja, Belgia, Dania, Włochy, Hiszpania, Holandia, Niemcy oraz Japonia. Marysia była jedną z najmłodszych uczestniczek konkursu. Pierwszego dnia przeszła kwalifikacje, pokonując starsze od siebie dziewczynki i przeszła do finału. W finale została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem, jako najmłodsza uczestniczka tak poważnego konkursu, jako wyróżniający się talent. Akademia Sztuki Baletowej, do której uczęszcza Marysia wraz z zespołem, zdobyły I miejsce 🥇 w choreografii Symphonica Futura do muzyki L. Beethovena oraz III miejsce 🥉 w choreografii Taniec Śnieżynek do muzyki z baletu Dziadek do Orzechów P. Czajkowskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.