Drama Club

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

drama club

DRAMA CLUB online

Pomimo trwającej zdalnej edukacji, uczniowie naszej szkoły nadal działają w kółku pozalekcyjnym DRAMA CLUB koordynowanym przez studentkę PWSZ Elbląg - Weronikę Wacławiak, która w ramach praktyki asystenckiej uczy się zawodu pod okiem nauczyciela języka angielskiego Magdaleny Szyk-Wojtkiewicz.

Praca koła została zmodyfikowana i chwilowo jej celem jest opracowanie BLOGA. Pracujące w kole uczennice wykonują zadania, które przygotują je do przygotowania finalnego projektu. W ramach działań wykonały prezentacje o ulubionych postaciach, opis ulubionego youtubera/ tiktokera czy nagrały filmiki. Praca metodą projektu pozwoli uczestnikom na kształcenie umiejętności planowania działań, ewaluacji podjętych przedsięwzięć, opracowywania rezultatów takich jak prezentacje czy współpracy z innymi podczas nagrywania filmików. Poza tym, ogromną wartością dodaną jest rozwijanie kompetencji językowych.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 drama club logo

Szkolne koło DRAMA CLUB zaprasza wszystkich miłośników gry aktorskiej do zapisów!
Jeśli chcesz szlifować język w prosty i przyjemny sposób to Drama Club jest idealnym miejscem ! Szczegóły dostępne u p. Magdy Szyk-Wojtkiewicz w klasie 4D :-)

Zapisy do wtorku 6 października!

Pośpiesz się ! Czekam właśnie na Ciebie :-)

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.