30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Niedawno obchodziliśmy Perłowy Jubileusz 30- lecia szkoły i z tej też okazji uczniowie wykonali makiety, które przedstawiają naszą szkołę. To właśnie uczniowie są najlepszymi obserwatorami i zadbali o każdy szczegół, który charakteryzuje naszą szkołę. Umieścili ławeczki, boiska, zieleń, a nawet gołębie, które są częstymi gośćmi na budynku naszej szkoły. Wykorzystali różne materiały, a efekty ich pracy widzimy na zdjęciach. Podziękowanie uczestnikom odbędzie się na najbliższym apelu.

B. Sakowska

W minionym tygodniu na godzinę wychowawczą do klasy 5 d zawitała Pani Agnieszka Mital, która jest absolwentką naszej szkoły, a prywatnie mamą Oli uczennicy naszej klasy. Swoją edukację rozpoczęła w 1989 roku, czyli od początku istnienia JEDENASTKI.
Nasz miły gość opowiedział o początkach szkoły i swoich przygodach. Nie obyło się bez śmiesznych anegdot i gradu pytam ze strony piątoklasistów. Mama Oli opowiedziała też o swojej pasji, jaką jest taniec i pokazała fragment show w ktorym występowała. Mieliśmy również okazję zobaczyć profesjonalne buty i strój do tańca.

To był miły dzień!

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

316762d

Natalia Witkowska

Szanowna dyrekcjo, drodzy nauczyciele, uczniowie i jakże licznie zgromadzeni tu goście, sympatycy, absolwenci Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu!

 

Mam zaszczyt, w tym jakże podniosłym dniu, stanąć przed Wami jako jedna z wielu absolwentów, którzy przez lata opuszczali progi tego budynku.

Szkoła Podstawowa nr 11 była dla nich pierwszym ważnym, a być może jednym z najważniejszych etapów edukacji i przepustką do osiągnięcia życiowego sukcesu.

thumb literacki 700x467

„W miarę upływu czasu wszystkie wspomnienia szkolne błękitnieją”. Konkurs literacki  organizowany z okazji 30-lecia Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu rozstrzygnięty.

W kategorii UCZNIOWIE  najciekawsze prace napisały: Kinga Maj z kl. VII c i Zuzanna Brocka reprezentująca kl. VI c. Dziewczęta w interesujący sposób przywołały w pamięci wydarzenia, które były dla nich źródłem wielu niezapomnianych emocji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mogliśmy jednak przekonać się, że zgodnie ze słowami naszego patrona:

"Szczególnie cenne są wspomnienia przefiltrowane przez upływający czas."
kornel Makuszyński

Zapraszamy do zapoznania się ze wspomnieniami naszych absolwentów: Natalii Witkowskiej i Tomasza Magonia.

 

 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów