Orlik

W niedzielę 12.05.2019 na Orliku przy SP 11 zakończył się trzydniowy turniej piłki nożnej objęty patronatem Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego dla młodzieżowych drużyn z Elbląga i okolic. Spotkania na orlikach przy SP 4 i SP 9 spośród 16 zgłoszonych drużyn wyłoniły finalistów, którzy ostatecznie starali się na Naszym Orliku.

1 miejsce Prezes Maj Team
2 miejsce Orlikowe Grajki
3 miejsce Recydywy Sportowe
4 miejsce AC Kępiony

Gratulujemy!

Mimo że połowa października za nami, to dzięki sprzyjającej pogodzie Orlik przy naszej szkole tętni życiem. Chętnych do gier i zabaw nie brakuje. Są duzi i młodsi, są też całe rodziny.

Animatorzy: Andrzej Trybiński, Janusz Krasowski

Z inicjatywy mieszkańca osiedla Nad Jarem - Pana Michała Hodyla i współpracy animatorów sportu z orlika przy ul. Korczaka, wielkim sukcesem okazał się rozegrany dn. 19 maja I Elbląski Turniej Orlików. Impreza ta była realizacją zwycięskiego projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego z okręgu nr 2 na rok 2018.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn z całego miasta, które rozegrały między sobą 11 spotkań. Poziom okazał się bardzo wyrównany do tego stopnia, że o miejscu III zadecydowały rzuty karne.

Oto wyniki turnieju:

Miejsce 6 – Figlarze,
Miejsce 5 – Drużyna Bońka,
Miejsce 4 – Drużyna Damiana Nazarka,
Miejsce 3 – Reprezentacja Zawady,
Miejsce 2 – Barka Nowakowo,
Miejsce 1 – Jankowiak Team.

W nagrodę wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowe puchary, piłki ekstraklasy oraz medale za pierwsze trzy miejsca.

Gratulujemy inicjatywy obywatelskiej i wzorowej realizacji projektu.

Janusz Krasowski i Andrzej Trybiński – animatorzy na Orliku przy SP 11.

23 września 2018 r. na naszym Orliku odbyły się finały piłki nożnej w ramach II Turnieju o Puchar Elbląskiej Młodzieżowej Ligi Orlika. Cały Turniej odbywał się na trzech różnych obiektach (dodatkowo Orliki przy SP 4 i SP 9), trwał 3 dni i wzięło w nim udział 16 drużyn.

Animator: Andrzej Trybiński

20180421 104804 600x337

Animatorzy z Orlika przy Szkole Podstawowej nr 11 na ulicy Korczaka, zapraszają kibiców piłki nożnej na I Elbląski Turniej Orlików, który zostanie zorganizowany w ramach zwycięskiego projektu Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg w Okręgu nr 2.

W rozgrywkach, które odbędą się w najbliższą sobotę dn. 19.05.2018, weźmie udział 6 drużyn: Figlarze, Drużyna Bońka, Reprezentacja Zawady, Jankowiak Team, Drużyna Damiana Nazarka oraz Barka Nowakowo. Ten ostatni zespół wystartuje w nagrodę, za zajęcie I miejsca w rozegranym wcześniej przy Korczaka, turnieju EMLO.

Rozpoczęcie zmagań zaplanowano na godz. 11.00. Turniej powinien zakończyć się ok. godz. 17.30 a wręczenie pucharów i nagród organizatorzy zaplanowali na godz. 17.45

Szykuje się ciekawe widowisko sportowe, podczas którego zaprezentują się jedne z lepszych w mieście drużyn amatorskich. Zapraszamy do kibicowania.

Janusz Krasowski i Andrzej Trybiński – animatorzy z Orlika przy SP 11