Orlik

ORLIK zaprasza!

W poniedziałek 19.04.2021, po zluzowaniu obostrzeń pandemicznych ruszają wszystkie orliki w całym kraju.

Nasz obiekt także startuje. Obowiązywać będą na nim jednak pewne rygory:

1.  jednocześnie będzie mogło przebywać max. 25 osób,
  2.  należy dezynfekować ręce i sprzęt,
  3.  należy zachowywać dystans.

W kwietniu Orlik będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 - 20.00 a weekend od godz. 14.00 do 19.30

Zapraszają animatorzy:
Hanna Trybińska
Janusz Krasowski

20171007 141514

Informujemy, że od 5 maja (wtorek) otwarty będzie kompleks sportowy Orlik przy Szkole Podstawowej nr 11. Korzystanie z boisk uwarunkowane będzie przestrzeganiem zasad określonych przez Ministra Sportu. W związku z tym na Orliku będzie mogło przebywać jednoczenie po 6 osób na każdym boisku. Wejścia będą o każdej pełnej godzinie i trwać będą po 45 minut.

Z boisk mogą korzystać tylko uczniowie naszej szkoły, którzy posiadają własny sprzęt sportowy. Na samym Orliku nie będą obowiązywać maseczki, natomiast wchodząc i wychodząc trzeba będzie dezynfekować ręce.

Godziny otwarcia Orlika:

Poniedziałek – Piątek:   16.00 – 20.00

Sobota – Niedziela:       15.00 – 20.00

Animatorzy: Janusz Krasowski, Andrzej Trybiński

W niedzielę 12.05.2019 na Orliku przy SP 11 zakończył się trzydniowy turniej piłki nożnej objęty patronatem Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego dla młodzieżowych drużyn z Elbląga i okolic. Spotkania na orlikach przy SP 4 i SP 9 spośród 16 zgłoszonych drużyn wyłoniły finalistów, którzy ostatecznie starali się na Naszym Orliku.

1 miejsce Prezes Maj Team
2 miejsce Orlikowe Grajki
3 miejsce Recydywy Sportowe
4 miejsce AC Kępiony

Gratulujemy!

Animatorzy Janusz Krasowski i Andrzej Trybiński wzięli udział w kurso - konferencji organizowanej przez fundację Orły Sportu. Dwudniowe szkolenie w Lidzbarku dotyczyło dopingu wśród sportowców, marketingu i organizacji małych i dużych imprez sportowych, zarządzania sytuacją kryzysową. Ponadto uczestnicy przeszli kurs pomocy przedmedycznej. Oprócz zajęć teoretycznych brali czynny udział w praktycznych zajęciach koszykówki i palanta.

JK

Mimo że połowa października za nami, to dzięki sprzyjającej pogodzie Orlik przy naszej szkole tętni życiem. Chętnych do gier i zabaw nie brakuje. Są duzi i młodsi, są też całe rodziny.

Animatorzy: Andrzej Trybiński, Janusz Krasowski

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.