Wspólnie Mocniejsi

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

razem mocni plakat

Wspólnie  mocniejsi

Uczniowie JEDENASTKI zakończyli właśnie realizację projektu edukacyjnego Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się przez integrację. Biorąc udział w przedsięwzięciu wykonali trzy zadania, które miały na celu: wzmocnienie relacji i wzajemnego szacunku, pobudzanie kreatywności uczniów, wdrażanie do zgodnej współpracy i współdziałania uczniów.

Młodsze oddziały Jedenastki klasy IC oraz IIB tworzyły własne postaci z bajek, bawiły się z matematyką opracowując gry planszowe oraz wykonały kartki okolicznościowe.

Sportowcy z VII D projektowali ekologiczne miasto przyszłości, tworzyli wizualizację swoich idei biznesowych, projektowali zdobywanie szczytów, opracowali plakat ,,Spotkanie z Artystą ...." oraz pracowali nad zagadnieniem tolerancji i empatii.
Piątoklasiści zaczęli od muralu, który zdobił ścianę klasy, następnie zajęli się plakatem edukacyjnym na temat Wielkiej Brytanii - były to lapbooki. Na finał zaangażowali się w poszukiwanie Skarbów.

GRATULUJEMY zaangażowania i chęci do działania!

Projekt Wspólnie Mocniejsi

Uczniowie JEDENASTKI biorą udział w projekcie edukacyjnym "Wspólnie mocniejsi! Uczymy się przez integrację". Założeniem głównym projektu jest rozwijanie umiejętności współpracy, integracja zespołu klasowego, promowanie nauki i kreatywności oraz ich rozwijanie.

Pierwszym zadaniem dla młodszych uczestników z klas I-III było stworzenie własnej postaci z bajki - udało się wykonać to zadanie z rewelacyjnymi efektami 😍

Natomiast starsi - piątoklasiści - głowili się nad wykonaniem WSPÓLNEGO muralu w klasie. Zadanie było nie lada wyzwaniem, zwłaszcza wybranie tematu! Ale, satysfakcja z wykonania tego pięknego muralu - ogromna!

Wspólnie Mocniejsi  - plakat
 
Drodzy uczniowie i rodzice!
 
Mamy ogromną radość ogłosić, że w roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła weźmie udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Wspólnie Mocniejsi - Uczmy się przez integrację". To niezwykła inicjatywa, która skupia się na rozwijaniu różnorodnych umiejętności i tworzeniu silniejszych więzi między uczestnikami.
🌍 Cele tego projektu to integracja zespołu przedszkolnego/klasowego, rozwijanie pasji, kreatywności oraz promowanie nauki i wrażliwości na różnice między ludźmi. Projekt skupia się na tematach takich jak bajkowy świat, kreatywność, ekologia, język, projekty, biznes, pomysłowość, matematyka, odkrywanie, integracja, plastyka oraz sporty. Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania umiejętności i zainteresowań, odkrywania pasji oraz zdobywania wiedzy w ciekawy i interaktywny sposób.
🏆 Po zakończeniu projektu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ich udział. To wspaniała okazja, aby uhonorować Wasze zaangażowanie i osiągnięcia.
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.