A na świetlicy...

Zobacz nas też na Facebook'u  #świetlicaSP11

Wyniki Szkolnego Konkursu "Jak spędzam czas wolny"

Wyniki Szkolnego Konkursu "Jak spędzam czas wolny" zorganizowany przez nauczycielki świetlicy szkolnej:

I miejsce: Lena Grycko, Oliwia Frączkowska.
II miejsce: Amelia Jernat, Łukasz Janiak
III miejsce: Hanna Stankiewicz, Natalia Łowiecka, Weronika Krajczyńska.

Wyróżnienia: Liliana Wojtczak, Franciszek Borodzicz, Jan Sankowski, Krzysztof Tamowicz, Liliana Monarcha- Wiśniewska, Julia Mazur, Kacper Szymaniec.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym dzieciom. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Koncert noworoczny w świetlicy

5 stycznia (czwartek) w świetlicy szkolnej odbył się mini koncert noworoczny. Wystąpiły w nim uczennice Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu-Marcelina Wawryszuk (skrzypce) i Emilia Czyżewska (gitara). Dzieciom ze świetlicy występ podobał się, podziękowały za niego brawami.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pod hasłem "Co w trawie piszczy"

W "Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez SP 23 pod hasłem "Co w trawie piszczy" wzięły udział dziewczynki uczęszczające do świetlicy szkolnej i zajęły: 🥈 II miejsce- Hania Waśniewska, 🥉 lll miejsce - Laura Częczek, natomiast wyróżnienie Liliana Brogowska.

Gratulacje!!!