Biegowa Jedenastka

Od ubiegłego roku w naszej szkole działa "Biegowa Jedenastka" - cotygodniowy cykl spotkań amatorów biegania, zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, rodziców i nauczycieli, lubiących biegać lub szukających inspiracji do aktywnego, zdrowego stylu życia, do wspólnej zabawy.

Podczas tych spotkań dowiesz się jak zacząć przygodę z bieganiem, co zrobić aby wytrwać w postanowieniu.
Treningi odbywają się w każdą sobotę na terenie Modrzewiny. Zbiórki o godz. 9.00 na moście nad Babicą.

Na spotkanie zapraszają nauczyciele wychowania fizycznego: Mariusz Przebieg, Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski.

Po udanym, mocnym turnieju koszykówki dobrze jest sobie potruchtać.
Pięć kilometrów w 45 minut pod okiem trenera, to idealny początek dnia.

Tym razem tylko starsza młodzież się zmobilizowała. Za tydzień Elbasket. Zapraszamy do Jedenastki.

Zimowa aura, lekki mróz i odpowiednia motywacja gwarancją świetnej zabawy. Plan wykonany w 110%

12 km w tempie średnio 5.55 na km po śnieżnych szlakach Modrzewiny to czysta przyjemność.
Zapraszamy do wspólnego biegania.

W przyszłą sobotę zbiórka o 9.00 na moście na Modrzewinę.

ZAPRASZAM - JK

10. XII Stowarzyszenie El-aktywni zorganizowało Mikołajkowy Bieg Charytatywny dla Sary, do którego z ogromną przyjemnością przyłączyła się BIEGOWA JEDENASTKA.
Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Utworzono dwie grupy biegaczy, które wyruszyły w przeciwnych kierunkach jednocześnie, mających do pokonania pętle ulicami miasta wynoszącą 7 km. Biegnący Mikołaje spotkali się na półmetku trasy, na ulicy Płk. Dąbka a następnie udali się kolorowym orszakiem na metę, czyli na polanę w Bażantarni.
Gorące pozdrowienia dla wszystkich uczestników biegu oraz życzenia powrotu do zdrowia dla Sary.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400