Biegowa Jedenastka

Od dwóch lat w naszej szkole działa "Biegowa Jedenastka" - cotygodniowy cykl spotkań amatorów biegania, zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, rodziców i nauczycieli, lubiących biegać lub szukających inspiracji do aktywnego, zdrowego stylu życia, do wspólnej zabawy.

Podczas tych spotkań dowiesz się jak zacząć przygodę z bieganiem, co zrobić aby wytrwać w postanowieniu.
Treningi odbywają się w każdą sobotę na terenie Modrzewiny. Zbiórki o godz. 9.00 na moście nad Babicą

czwartki godz. 16.10 - 17.10 na Stadionie LA przy SP11

Na spotkanie zapraszają nauczyciele wychowania fizycznego: Mariusz Przebieg, Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski.

Przerwa w rozgrywkach ligowych to nie powód aby rezygnować z przyjemności. Chłopcy z klasy Vd wzięli udział w biegu terenowym na dystansie 6,5 km oraz doskonalili koszykarskie elementy techniczno-taktyczne.

44358239 2195543620706462 3672389697427996672 n 700x394 copy

Zapraszamy do wspólnego biegania. Następne spotkanie w czwartek o godz. 16.10 na szkolnym stadionie LA.

Janusz Krasowski

Korzystając z pięknej aury, biegacze przesiedli się na rowery i pokonali 22 km trasę do Jeleniej Doliny i z powrotem. Świetny początek dnia. Zapraszamy za tydzień. Informacja o formie kolejnego spotkania ukaże się tu, w piątek po południu.

Janusz Krasowski.

We wspaniałych okolicznościach przyrody elbląskiej Modrzewiny z udziałem Mai, Nikoli, Wiktorii, Wojtka i Szymona oraz trenerów Andrzeja i Janusza. Dziś na koncie biegaczy + 7 km. Za tydzień, jak pogoda pozwoli wyruszymy na rowerach.