Biegowa Jedenastka

Od 2017 r. w naszej szkole działa "Biegowa Jedenastka" - cotygodniowy cykl spotkań amatorów biegania, zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, rodziców i nauczycieli, lubiących biegać lub szukających inspiracji do aktywnego, zdrowego stylu życia, do wspólnej zabawy.

Podczas tych spotkań dowiesz się jak zacząć przygodę z bieganiem, co zrobić, aby wytrwać w postanowieniu.
Treningi odbywają się w każdą sobotę na terenie Modrzewiny.

Zbiórki o godz. 9.00 na moście na Modrzewinę nad Babicą (za Lidlem).

Na spotkanie zapraszają nauczyciele wychowania fizycznego: Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski.

#BiegowaJedenastka

Już czuć wiosnę. Aż chce się pobiegać.

Zapraszamy niezdecydowanych. Z nami śmiało możesz zacząć dbać o swoje zdrowie. Tu każdy znajdzie coś dla siebie i na miarę swoich możliwości.

Biegamy w soboty o 9.00 po Modrzewinie.

Spotkanie Biegowej Jedenastki w przepięknych, jeszcze zimowych okolicznościach przyrody

W przepięknych, jeszcze zimowych okolicznościach przyrody, grupa biegaczy pokonała 8 km dystans, rozkoszując się świeżym powietrzem i naturą.

Zapraszamy wszystkich w przyszłą sobotę. Ruszamy z mostu na Modrzewinę o godz. 9.00

Wspaniałe warunki biegowe oraz doskonała aura najlepszą receptą na początek dnia.
Zapraszamy za tydzień.

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.