Biegowa Jedenastka

Od 2017 r. w naszej szkole działa "Biegowa Jedenastka" - cotygodniowy cykl spotkań amatorów biegania, zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, rodziców i nauczycieli, lubiących biegać lub szukających inspiracji do aktywnego, zdrowego stylu życia, do wspólnej zabawy.

Podczas tych spotkań dowiesz się jak zacząć przygodę z bieganiem, co zrobić, aby wytrwać w postanowieniu.
Treningi odbywają się w każdą sobotę na terenie Modrzewiny.

Zbiórki o godz. 9.00 na moście na Modrzewinę nad Babicą (za Lidlem) lub w Parku Modrzewie. Informacja dotycząca miejsca będzie co tydzień umieszczana na stronie FB szkoły i w ogłoszeniach na Librusie.

Na spotkanie zapraszają nauczyciele wychowania fizycznego: Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski.

#BiegowaJedenastka

Piękna, biegowa pogoda przyciągnęła do Parku Modrzewia bardzo liczną grupę parkrunowców, również tych z SP11

Gratulujemy udziału i z biegu na bieg coraz lepszych wyników.

Zapisy do Biegu Piekarczyka i Mini Biegu Piekarczyka dla dzieci na stronie elektronicznezapisy.pl wciąż trwają.
Pamiętajmy, że szkoły walczą o nagrodę, za jak największą frekwencję w tej wspaniałej imprezie biegowej.

A kto, jak nie JEDENASTKA jest najbardziej rozbieganą szkołą?
Wspólnie damy radę 🏃‍♀️🏃💪👍🥇🏆

Walentynkowy bieg w parkrun Park Modrzewie

Wspaniała sportowo - rodzinna atmosfera przyciąga nas jak magnes. Forma rośnie! 💪🏃‍♀️‍➡️🏃

Zapraszamy za tydzień!

Pierwszy zimowy bieg w tym roku

#biegowajedenastka
Jedenastka jak zawsze bardzo licznie na starcie parkrun Park Modrzewie Elbląg.

Zapraszamy za tydzień w sobotę o 9.00 w Parku Modrzewie.

Silne podmuchy wiatru przywiały dziś do Parku Modrzewia wielu entuzjastów biegania, także z SP11

GRATULACJE dla Maćka i Szymona z klasy 5.a. z innowacją sportową, za wytrwałość. Obaj zawodnicy zostali dziś nagrodzeni za systematyczne uczestnictwo w parkrun Park Modrzewie Elbląg, dyplomami i upominkami od organizatorów tej cotygodniowej imprezy.

Gorące gratulacje również dla startujących Rodziców. Dziękujemy za udział i mobilizację dzieci do aktywności ruchowej.