- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie i wszyscy przyjaciele SP 11 Elbląg !!!
***
Rozpoczynamy wspólne kręcenie kilometrów, już od poniedziałku 01.06.2026 do 30.06.2026.
Zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji Aktywne Miasta
***
Potem proszę wybrać miasto/ szkoły podstawowe/ i wybrać SP 11 Elbląg i dołączyć do nas !!! Pomóżcie nam wykręcić kilometry i wygrać stojaki na rowery.
***
Więcej szczegółów w ABC Rywalizacji
***
Każdy może kręcić kilometry dla SP 11 Elbląg - wystarczy tylko wskazać ją w aplikacji. Co ważne, o dobry wynik szkoły mogą zadbać nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice, znajomi i przyjaciele. Najbardziej aktywna szkoła podstawowa i najbardziej aktywna szkoła ponadpodstawowa otrzyma w nagrodę stojaki rowerowe. Wyróżnieni zostaną również najbardziej aktywni rowerzyści. Zachęcam do kręcenia kilometrów dla Elbląga!
Liczę na Was Kochani
Dyrektor Szkoły
Bogusław Milusz
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
13.07.2026 r. – 24.07.2026 r.

26 maja 2026 r. od godziny 8.00 w holu segmentu C zapraszamy po odbiór kart kwalifikacyjnych uczestnika wypoczynku.
* Na wypoczynek przyjmowane będą dzieci uczące się w elbląskich szkołach, uczęszczające do klas I –VI;
*Do zapisu dziecka na półkolonię niezbędny będzie numer PESEL dziecka;
*Odpłatność za uczestnictwo w wypoczynku wynosi 800 zł (200 zł za wyżywienie + 600 zł dopłata za organizację półkolonii);
- Rodziny posiadające KARTĘ DUŻEJ RODZINY (KARTA ELBLĄSKA) płacą 650 zł (200 zł za wyżywienie + 450 zł dopłata za organizację półkolonii).
- Kartę należy posiadać przy zapisie dziecka na półkolonię;
- Wpłat dokonujemy w ciągu 3 dni (licząc od dnia pobrania karty) na konto:
- 14 1160 2202 0000 0006 2261 2706
- (w tytule wpłaty powinno znaleźć się imię i nazwisko dziecka)
W przypadku braku wpłaty, zapis dziecka zostaje anulowany;
* Rodziny korzystające z pomocy ECUS powinny zgłosić się do swoich rejonowych ośrodków pomocy;
- Rodzice/opiekunowie mogą zapisać swoje dziecko tylko do jednej placówki organizującej wypoczynek.
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
PRZYPOMINAMY !!!!
Od 1 października w naszej szkole trwa akcja "TELEFON W PLECAKU".

Strona 1 z 2









































































Librus
TikTok