warsztaty psychologiczne

Witam Państwa,

wzorem poprzedniego roku szkolnego rozpoczynamy cykl bezpłatnych spotkań, których tematem przewodnim jest rozwój i wychowanie Dziecka – ze wszystkimi radościami i smutkami Dziecka. Do złożenia Państwu ponownej oferty warsztatowej upoważnia nas pozytywna informacja zwrotna, którą otrzymaliśmy od zeszłorocznych uczestników. Nasze spotkania będą miały formę rozmów, dyskusji, ćwiczeń, a nawet zabaw ściśle związanych z konkretnym tematem we wspierającej, przyjaznej atmosferze. Propozycją na pierwsze spotkanie jest temat „Jak określać Dziecku granice?” Pozostałe tematy zaproponujemy i określimy wspólnie na pierwszym spotkaniu, aby były to rzeczywiste Państwa oczekiwania. Startujemy 25 października 2017 roku o godz. 16.00, oczywiście w Szkole Podstawowej Nr 11 (numer sali podam później, po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia).

Warsztaty zaplanowane są raz w miesiącu, o każdych następnych będę Państwa informowała oddzielnie. Nie ma obowiązku uczestniczenia w całym cyklu warsztatów, można wybierać tematy, które Państwa najbardziej interesują.

W takim razie czekam na Państwa, proszę o przesłanie informacji potwierdzającej uczestnictwo na  e-mail gabriela.laskowskalub zgłoszenie się w pokoju 1 A do dnia 24 października 2017 roku.

Serdecznie zapraszam.

Łączę pozdrowienia
Gabriela Laskowska
psycholog szkolny
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Elblągu

UWAGA!!!

Informujemy że na stronie jest już zamieszczony nowy plan lekcji obowiązujący od 23 października.

Tylko drobne zmiany w planie klas I-III SP.

Nowy Plan Lekcji

Można go też zobaczyć korzystając z pozycji w menu lub w panelu opuszczanym (na górze strony) oraz za pomocą pływających ikon (po prawej stronie strony).

W związku z ogromnym zaangażowaniem w poprzednią akcję, informujemy że w naszej szkole zbiórka starych telefonów będzie od tej pory trwała cały rok.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do gabinetu:

5C (K. Szyk),  10E/206C (T. Żandarski), 18E (K. Szczepańska)

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Zaproszenie do składania ofert na najem hali sportowej i auli w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu, ul. Korczaka 34, zaprasza do złożenia oferty na najem sal sportowych.

1        Przedmiot oferty:

Hala sportowa o powierzchni 861 m2

Aula o powierzchni 360 m2

2        Termin realizacji: 04.09.2017 - 30.06.2018

3        Miejsce składania ofert: Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu, ul. Korczaka 34

4        Termin składania ofert: do dn. 28.08.2017r. do godz. 13.00.

5        Forma składania ofert: pisemnie w zaklejonej kopercie.

6        Termin rozstrzygnięcia konkursu ofert: dn. 30.08.2017r.

O rozstrzygnięciu można się będzie dowiedzieć telefonicznie (55 625 66 51 lub 55 625 66 56).

Formularz złożenia oferty

Oferta najmu