Plan Lekcji

Informujemy, że na stronie szkoły i w Librusie

jest już zamieszczony

NOWY PLAN LEKCJI

obowiązujący od 3 października!!!

Informujemy, iż plan zamieszony w Librusie zawiera tylko obowiązkowe zajęcia edukacyjne, natomiast plan na stronie wszystkie zajęcia.

(Przypominamy: Aby zobaczyć w Librusie nowy plan, należny wybrać datę zajęć 3 października lub późniejszą).

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu z siedzibą przy ul. Janusza Korczaka informuje, że dysponuje od dnia 01.09.2022, następującym obiektami na wynajem:

• hala sportowa 150,00 zł brutto, za godzinę lekcyjną
    • aula 120,00 zł brutto za godzinę lekcyjną
    • sala korekcyjna 80,00 zł brutto za godzinę lekcyjną
    • klasa- 80,00 zł brutto za godzinę lekcyjną

Stawki za godziny lekcyjne wynikają z Zarządzenia 397/2022, Prezydenta Miasta Elbląga z dnia 01-09-2022 r.

Zainteresowane osoby / firmy prosimy o składanie ofert.

Telefon kontaktowy: 55 625 6659

W załączeniu:

-  wzór oferty

- oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych droga elektroniczna

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu w aplikacji mObywatel.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień.

Ten mDokument możesz aktywować  używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Zbiórka zużytych telefonów komórkowych bez baterii

Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w akcję. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. Jest to również sposób, aby nasza planeta była z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

CO ZROBIĆ: Jeśli masz w domu niepotrzebny, „zużyty” telefon przynieś go. Nasza Szkoła za każdy kilogram zebranych telefonów ma szansę na zdobycie cennych nagród.

DO KOGO: Katarzyna Szyk-Gira (5C), Tomasz Żandarski (10E)

TERMIN: zbiórka trwa do maja 2022r.

Szczególne podziękowanie dla klasy 3a i pani Cecylii Marszałek.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.