Plan Lekcji

Informujemy, że na stronie jest już zamieszczony

obowiązujący od 16 września!!!

Nowy Plan Lekcji

Niebawem plan  zostanie on też zamieszczony na Librusie.

Można go też zobaczyć korzystając z pozycji w menu lub w panelu opuszczanym (na górze strony) oraz za pomocą pływających ikon (po prawej stronie strony).

(Przypominamy: Aby zobaczyć w Librusie nowy plan należny wybrać datę zajęć 16 września lub późniejszą.)

Publikacja1 700x355

Drodzy uczniowie i rodzice oraz pracownicy szkoły!!!!

W ramach dobrosąsiedzkiej współpracy POMAGAMY Przedszkolu nr 24 w zbiórce elektrośmieci.

Zbieramy wszystko to co jest na prąd lub na baterie. Wystarczy przynieść na szkolną dyżurkę, zalegające w domach, piwnicach, u cioć i wujków zepsuty sprzęt. Zasada jest prosta im cięższe rzeczy (lodówka, zamrażarka, pralka itp.) tym więcej punktów dla przedszkola, ale liczy się każdy kilogram. (Elektrośmieci można też oczywiście dostarczyć bezpośrednio do przedszkola nr 24 ul. Brzechwy 5)

Kampania trwa cały rok, ale pierwsza zbiórka jest do 27.11.2018r. dlatego prosimy o mobilizację!!!