Zbiórka zużytych telefonów komórkowych bez baterii

Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w akcję. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. Jest to również sposób, aby nasza planeta była z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

CO ZROBIĆ: Jeśli masz w domu niepotrzebny, „zużyty” telefon przynieś go. Nasza Szkoła za każdy kilogram zebranych telefonów ma szansę na zdobycie cennych nagród.

DO KOGO: Katarzyna Szyk-Gira (5C), Tomasz Żandarski (10E)

TERMIN: zbiórka trwa do maja 2022r.

Ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu, przy ul. Janusza Korczaka, informuje że z dniem 06.09.2021 ogłasza nabór na najem pomieszczeń, zgodnie z Zarządzeniem nr 118/2021, Prezydenta miasta Elbląga z dnia 31.03.2021, w sprawie ustalenia stawek czynszu za dzierżawę i najem nieruchomości oraz cenników opłat za korzystanie z obiektów sportowych stanowiących miejski zasób nieruchomości, na okres od 06.09.2021 r. do 31.12.2021 r.

Zapytanie ofertowe dotyczy:

- hali sportowej o powierzchni 927 m²,

- auli o powierzchni 365 m²

- Sali korekcyjnej o powierzchni 90 m².

W załączeniu:

-  wzór oferty

W przypadku wątpliwości, informacji udziela kierownik gospodarczy: Urszula Stańska.

Nr telefonu kontaktowego: 55 625 6659

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu w aplikacji mObywatel.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień.

Ten mDokument możesz aktywować  używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Szczególne podziękowanie dla klasy 3a i pani Cecylii Marszałek.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.