Ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

729x308

Szanowni Państwo,

w oparciu o ostatnie rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej informujemy, że od 25.03.2020 r. do 8 kwietnia 2020r. Szkoła Podstawowa nr 11 prowadzi kształcenie na odległość. Rozpoczyna się kontynuacja realizacji programu nauczania Nauczyciele przedmiotowi (w oddziałach klas IV-VIII) przygotowując materiały edukacyjne do kształcenia na odległość dokonują weryfikacji dotychczas stosowanego programu nauczania tak, by dostosować go do wybranej metody kształcenia na odległość. We wskazanym okresie szkoła w realizacji kształcenia na odległość wykorzystywać będzie przede wszystkim dziennik elektroniczny Librus, pocztę służbową Gmail wraz z oferowanymi przez nią narzędziami: Meet, formularze itd., oraz komunikatory np. Messenger.

Nauczyciele według ustaleń będą przesyłać materiały do uczniów dzień przed zajęciami - przez LIBRUSA (zakładka - zadania domowe). Nauczyciel będzie informował ucznia o możliwych sposobach i formach realizacji zadań w domu. Zajęcia nie oznaczają spotkania 45 minutowego: jeżeli uczniowie na podstawie wysłanego materiału nie zgłoszą nauczycielowi problemu - spotkanie na żywo nie jest konieczne. Jeżeli taki problem się pojawi nauczyciel umawia się z uczniami na konsultacje (wskazany przez nauczyciela komunikator).

Kontrola realizacji oraz ocenianie prac uczniów jest zależna od formy pracy, np. zdjęcia, pliki tekstowe, filmy, aktywność itp. Nauczyciel po sprawdzeniu pracy informuje ucznia o otrzymanej ocenie i wstawia ją do dziennika elektronicznego. Nauczyciel ustala, które prace podlegają ocenie.

729x308

DROGI UCZNIU!

Decyzją rządu szkoły i inne placówki oświatowe z powodu zagrożenia koronawirusem zostaną zamknięte od 16 marca do 25 marca 10 kwietnia.

Przerwa w zajęciach szkolnych ma służyć przerwaniu bezpośrednich kontaktów między Wami. Dlatego bardzo prosimy, abyście nie spotykali się i pozostali w domach.

Pamiętajcie, że okres ten, to nie ferie, nie czas wolny, ale czas, w którym uczymy się w domu. Dlatego od 16 marca Wasi nauczyciele będą kontaktować się z Wami za pomocą LIBRUSA. Za pomocą dziennika elektronicznego lub innych komunikatorów będą wysyłać do Was materiał do zdalnej pracy, np. testy sprawdzające, linki do ciekawych artykułów, zadania, filmy edukacyjne, krzyżówki, prezentacje itp.

Waszym zadaniem będzie korzystanie z tych materiałów, wykonywanie poleceń nauczycieli w celu powtarzania i doskonalenia swoich wiadomości i umiejętności. Prosimy, abyście poważnie podeszli do tego zadania i przy współpracy nauczycieli wykorzystali ten czas w pełni.

Szczególny apel kierujemy do klas ósmych. Przed Wami pierwszy ważny egzamin. Poświęćcie ten czas na przygotowanie się do niego pod kierunkiem swoich pedagogów.

 Pamiętajcie! Codziennie zaglądajcie na Librusa!


 

 DROGI RODZICU!

Dopilnuj, aby Twoje dziecko codziennie pracowało nad materiałem, który otrzyma od swoich nauczycieli. Zapewnij swoim bliskim bezpieczeństwo poprzez ograniczenie bezpośrednich kontaktów dziecka z rówieśnikami. Pamiętaj, że nauczyciele są do Twojej dyspozycji poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS.

Szanowni Rodzice

Dziękuję Państwu za wzięcie udziału w ankiecie- która dostarczyła nam cenne informacje na temat nowej perspektywy gotowości do zdalnej edukacji. Dziękuję za codzienny wysiłek /niemały/ edukacyjny z Waszymi dziećmi. Cała ta bardzo trudna sytuacja jest bardzo ciężka dla Nas wszystkich: Rodziców, Uczniów i Nauczycieli. Wymaga to od nas wszystkich zmiany sposobu myślenia, innego realizowania codziennych obowiązków i innego optymistycznego spojrzenia w przyszłość. Wspólnie pracujemy nad w miarę płynnym przeniesieniem działań edukacyjnych ze szkoły w nową domową perspektywę z wykorzystaniem nowych technologii IT. Wierzę, że w najbliższym czasie wszyscy dostosujemy się do nowej perspektywy. Życzę nam wszystkim cierpliwości i wytrwałości w tej trudnej próbie, jaką niesie nam życie. Życzę Państwu dużo zdrowia i wiary w lepsze /normalne/ jutro. Na razie zostańmy w Domu!!! Wiem, że działając Razem damy radę.

Pozdrawiam- wszystkiego dobrego

Bogusław Milusz

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.