Plan Lekcji

Informujemy, że na stronie szkoły jest zamieszczony!!!

NOWY Plan Lekcji

(Prosimy sprawdzić czy pod tabela z planem widnieje wpis: "Plan lekcji wygenerowany: 2018-11-09" w innym przypadku wyczyścić historię w przeglądarce i odświeżyć stronę.)

Można go też zobaczyć korzystając z pozycji w menu lub w panelu opuszczanym (na górze strony) oraz za pomocą pływających ikon (po prawej stronie strony).

Publikacja1 700x355

Drodzy uczniowie i rodzice oraz pracownicy szkoły!!!!

W ramach dobrosąsiedzkiej współpracy POMAGAMY Przedszkolu nr 24 w zbiórce elektrośmieci.

Zbieramy wszystko to co jest na prąd lub na baterie. Wystarczy przynieść na szkolną dyżurkę, zalegające w domach, piwnicach, u cioć i wujków zepsuty sprzęt. Zasada jest prosta im cięższe rzeczy (lodówka, zamrażarka, pralka itp.) tym więcej punktów dla przedszkola, ale liczy się każdy kilogram. (Elektrośmieci można też oczywiście dostarczyć bezpośrednio do przedszkola nr 24 ul. Brzechwy 5)

Kampania trwa cały rok, ale pierwsza zbiórka jest do 27.11.2018r. dlatego prosimy o mobilizację!!!

W związku z ogromnym zaangażowaniem w poprzednią akcję, informujemy że w naszej szkole zbiórka starych telefonów będzie od tej pory trwała cały rok.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do gabinetu:

5C (K. Szyk),  10E/206C (T. Żandarski), 18E (K. Szczepańska)

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.