Kształcenie na odległość

Witam Państwa serdecznie

W związku z ogłoszoną decyzją Pana Premiera Mateusza Morawieckiego od poniedziałku, 9 do 29 listopada 2020 zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Wszyscy uczniowie do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Zasady organizacji zdalnej edukacji w SP11:

kl.0-III

- Uczniowie uczą się wg aktualnego planu lekcji.
- Uczniowie korzystają z kont szkolnych e-mail poprzez platformę edukacyjną Classroom dedykowaną do poszczególnych klas i przedmiotów.
- Klasy I SP poniedziałek i wtorek mają tylko zajęcia szkoleniowe- obsługa, korzystanie z platformy Classroom  w godz. popołudniowych- szczegóły podadzą wychowawcy.
- O szczegółach edukacji zdalnej w poszczególnych klasach poinformują Państwa wychowawcy i nauczyciele uczący wasze dzieci.

kl.IV- VIII

-  Uczniowie zostają w domu, przechodzą na edukację zdalną wg dotychczasowego planu lekcji.

- Lekcje zdalne klas IV- VIII odbywać się będą za pośrednictwem Meet przez Classroom danego nauczyciela w danym przedmiocie w poszczególnych klasach.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
Bogusław Milusz

W związku z ogromnym zaangażowaniem w poprzednią akcję, informujemy że w naszej szkole zbiórka starych telefonów będzie od tej pory trwała cały rok.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do gabinetu:

5C,  10E/206C

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.