Półkolonie letnie w SP11

Szanowni rodzice!

Dyrekcja SP 11 w Elblągu informuje,

iż podczas wakacji w naszej placówce będzie organizowana

półkolonia dla uczniów elbląskich szkół klas I – VI

ORGANIZACJA PÓŁKOLONII

TERMIN: 11.07– 22.07.2022 r.

KIEROWNIK:    Dorota Gościńska
UCZESTNICY:  uczniowie elbląskich szkół z klas I – VI.
ZAPISY:            30.05.2022 r. godzina 8.00
                            SP 11 ul. J. Korczaka 34 – hol szkoły przy sekretariacie

Pomoc dla Ukrainy

🇺🇦🇵🇱 Trwa wojna na Ukrainie.

Szkoła Podstawowa nr 11 włącza się w pomoc humanitarną uchodźcom #solidarnizUkrainą.

Od poniedziałku, w godzinach od 8.00 do 18.00 przyjmujemy:

1. Żywność o długim terminie ważności – konserwy, dżemy, kasze, ryż, olej, czekolada
  2. Żywność dla niemowląt i dzieci – mleko w proszku, kaszki, odżywki, słoiczki z jarzynami, owocami, zupki typu Gerber
  3. Środki higieny osobistej- pampersy, podpaski, pasty i szczoteczki do zębów, żele do mycia, szampony, mydła, ręczniki i chusteczki jednorazowe, chusteczki nawilżane
  4. Nowa odzież dla dzieci i dorosłych – kurtki, dresy, czapki, buty, bielizna
  5. Karimaty, śpiwory, koce, bielizna pościelowa, prześcieradła – nowe
  6. Zabawki i gry dla dzieci – nowe, kompletne lub używane w bardzo dobrym stanie
  7. Latarki, baterie, świece, plastry, opatrunki, środki odkażające, gazy, bandaże, apteczki samochodowe

Bardzo prosimy, by nie dostarczać starej, zniszczonej odzieży oraz używanej pościeli, ręczników i środków higieny osobistej.

Pamiętajmy, ONI czekają na naszą pomoc!

Plan Lekcji

Informujemy, że na stronie szkoły i w Librusie

jest już zamieszczony

NOWY PLAN LEKCJI

obowiązujący od 11 kwietnia!!!

(Przypominamy: Aby zobaczyć w Librusie nowy plan, należny wybrać datę zajęć 11 kwietnia lub późniejszą).

telefon zaufania

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu od 1 lutego br. kontynuuje zapewnienie profesjonalnej pomocy dyżurujących pod telefonem zaufania specjalistów w ramach projektu pn.: „Przyjazny numer - elbląski telefon zaufania wsparciem dla dzieci, młodzieży i ich rodziców w pandemii", po raz drugi wybranego do realizacji w otwartym konkursie ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Elbląg Witolda Wróblewskiego.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.