półkolonie

Data

Szczegółowy program Półkolonii w Szkole Podstawowej Nr 11  Elblągu  dniach 22.07-02.08.2019

22.07.2019

Dzień pod hasłem „Poznajmy się”

-zajęcia integracyjne z wychowawcą grupy

-wybór grupowego, nazwy grupy, wykonanie plakatu grupy

-zapoznanie uczestników półkolonii z obowiązującymi regulaminami, harmonogramem dnia, harmonogramem zajęć

-Spotkaniem ze Strażą Pożarną –pokaz sprzętu ,pogadanka na temat bezpiecznych wakacji

-Gry i zabawy na świeżym powietrzu

-Dyskoteka integracyjna

23.07.2019

Wyjście do kina Światowid na film pod tytułem” Król Lew”

-Spacer po elbląskiej Starówce

24.07.2019

Środa

Wycieczka autokarowa do Pasłęka ,gry i zabawy na placu zabaw, spacer po mieście.

25.07.2019

Czwartek

Wycieczka autokarowa do centrum nauki Eksperyment w Gdyni.

26.07.2019

Piątek

Wycieczka autokarowa do Malborka –gry i zabawy w parku linowym.

29.07.2019

Wycieczka autokarowa do Tczewa zajęcia w Fabryce Sztuki.

30.07.2019

Wycieczka autokarowa do Mikoszewa-gry i zabawy na świeżym powietrzu.

31.07.2019

Środa

Grupa I,II,III-Wyjście na plac zabaw „Piekarczyk zabaw i ruch” (proszę przygotować skarpetki antypoślizgowe)

Grupa IV,V,VI- Wycieczka do Bażantarni zajęcia z przewodnikiem PTTK.

1.08.2019

Czwartek

Grupa IV,V,VI-Wyjście na plac zabaw „Piekarczyk zabawa i ruch”(proszę przygotować dla dzieci skarpetki antypoślizgowe)

Grupa I,II,III Wycieczka do Bażantarni zajęcia z przewodnikiem PTTK.

2.08.2019

Piątek

Wycieczka do „ Nowej Holandii „ gry i zabawy na świeżym powietrzu z wieloma atrakcjami.

INFORMACJE OGÓLNE

1. Godziny zajęć: 8.00 – 15.00   (jeżeli rodzice pracują: 7.00 - 16.00).

Publikacja1 700x355

Drodzy uczniowie i rodzice oraz pracownicy szkoły!!!!

W ramach dobrosąsiedzkiej współpracy POMAGAMY Przedszkolu nr 24 w zbiórce elektrośmieci.

Zbieramy wszystko to co jest na prąd lub na baterie. Wystarczy przynieść na szkolną dyżurkę, zalegające w domach, piwnicach, u cioć i wujków zepsuty sprzęt. Zasada jest prosta im cięższe rzeczy (lodówka, zamrażarka, pralka itp.) tym więcej punktów dla przedszkola, ale liczy się każdy kilogram. (Elektrośmieci można też oczywiście dostarczyć bezpośrednio do przedszkola nr 24 ul. Brzechwy 5)

Kampania trwa cały rok, ale pierwsza zbiórka jest do 27.11.2018r. dlatego prosimy o mobilizację!!!

W związku z ogromnym zaangażowaniem w poprzednią akcję, informujemy że w naszej szkole zbiórka starych telefonów będzie od tej pory trwała cały rok.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do gabinetu:

5C (K. Szyk),  10E/206C (T. Żandarski), 18E (K. Szczepańska)

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.