Plan Lekcji

Informujemy, że na stronie i w Librusie

jest już zamieszczony

NOWY PLAN LEKCJI

obowiązujący od 4 maja!!!.

(Rodzicom uczniów klas I-III pragniemy zwrócić uwagę, iż z przyczyn technicznych godziny zajęć w Librusie nie pokrywają się z faktycznymi godzinami rozpoczynania zajęć, które z uwagi na Covid zostały przesunięte o 30 minut wcześniej, co można sprawdzić w planie zamieszczonym na stronie szkoły)

(Przypominamy: Aby zobaczyć w Librusie nowy plan, należny wybrać datę zajęć 4 maja lub późniejszą).

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu w aplikacji mObywatel.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień.

Ten mDokument możesz aktywować  używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

W związku z ogromnym zaangażowaniem w poprzednią akcję, informujemy że w naszej szkole zbiórka starych telefonów będzie od tej pory trwała cały rok.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do gabinetu:

5C,  10E/206C

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu, ul. Korczaka 34, informuje, że:

posiada do wynajęcia salę sportową oraz aulę

wraz z wyposażeniem oraz zapleczem sanitarnym z przeznaczeniem na prowadzenie zajęć sportowych.

Urszula Stańska

tel. kontaktowy 55625 66 59

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.