Akademia Młodego Odkrywcy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Goście, Goście...

Przedszkolaki z zaprzyjaźnionych placówek są już stałymi gośćmi w JEDENASTCE.

Tym razem uczestniczyli w zajęciach teatralnych, podczas których oswajali emocje i uczyli się gry aktorskiej pod okiem Pani Bożenki i jej zespołu teatralnego PODAJ DALEJ. Kolejna grupa wzięła udział w zajęciach plastycznych z Panią Asią i wykonała cudne bociany — zabawy było co niemiara! Mali miłośnicy fizyki wraz z Panią Iwonką natomiast zgłębiali tajemnice źródeł prądu i na własne oczy doświadczali tych procesów prądotwórczych.

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach w Akademii Młodego Odkrywcy 👌

Tym razem, nasi Milusińscy z okolicznych przedszkoli przybyli do Jedenastki, aby wziąć udział w zajęciach sportowych, prowadzonych przez nauczycieli wf: panią Magdę i Panów Janusza i Włodka. Ogromna hala zrobiła wielkie wrażenie i pozwoliła na szalone harce. Kolejne grupy uczyły się magicznych sztuczek pod okiem Pani Izy i wspaniałych magików z VI B - było zaskakująco! Wisienką na torcie były zajęcia eksperymentalne z Panią Anią, podczas których zobaczyliśmy na własne oczy mega eksplozje i niesamowite przemiany.

Do zobaczenia następnym razem!

Mali goście w jedenastce 

W ostatnich tygodniach wiele działo się w Akademii Młodego Odkrywcy w SP 11 w Elblągu. 

Przedszkolaki z okolicznych placówek zwiedzały naszą szkołę, zapoznawały się z najskrytszymi zakamarkami i gabinetami oraz wzięły udział w ciekawych zajęciach. Podczas zwiedzania budynku szkoły na dłuższą chwilę zatrzymały się w przestronnej świetlicy szkolnej, by pobawić się różnymi ciekawymi zabawkami, zapoznały się z księgozbiorem w bibliotece oraz uczestniczyły w zajęciach na magicznym dywanie oraz przy tablicy interaktywnej. Dzięki odwiedzinom na hali i w auli poznały bazę sportową Jedenastki. 

Podczas zajęć Małego Fizyka z Panią Iwonką dzieci dowiedziały się, jak wytwarzany jest prąd i same go produkowały podczas warsztatów. Dzięki energicznym zajęciom ZUMBY nauczyły się tańczyć w rytm muzyki z Panią Kasią i z balonami. Ponadto, z Panią Magdą zgłębiały techniki koszykówki – trenując jak profesjonaliści na dużej hali sportowej, a podczas zajęć plastycznych z Panią Agnieszką poznały różne kwiaty i miały okazję zrobić je samodzielnie. 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.