Projekty w ramach środków UE

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

unnamed copy

„PROGRAM DLA SZKÓŁ” – mleko, owoce, warzywa

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy ponownie w unijnym „Programie dla szkół”, który jest realizowany przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Jest to program edukacyjny, dzięki któremu, w atrakcyjny sposób, uczniowie klas I – V uczą się zasad zdrowego odżywiania, regularnie spożywając w szkole dostarczone im owoce, warzywa oraz mleko i produkty mleczne, a także realizują w ramach Programu działania edukacyjne.

Hanna Trybińska – kierownik świetlicy

Dzięki pomocom dydaktycznym  pozyskanym w ramach pracy JEDENASTKI w projekcie "Akademia Wzorowej Edukacji" uczymy języka angielskiego w nowocześnie

Dzięki pomocom dydaktycznym 👌 pozyskanym w ramach pracy JEDENASTKI w projekcie "Akademia Wzorowej Edukacji" uczymy języka angielskiego w nowocześnie 🖥 wyposażonych pracowniach językowych, z dostępem do internetu dla uczniów, z którego mogą korzystać na szkolnych tabletach 💻. Wszystko to sprawia, że lekcje są urozmaicone 💥 o wykorzystanie nowoczesnych technologii np. interaktywnych ćwiczeń, gier językowych i quizów, które są ciekawym sposobem utrwalania słownictwa, gramatyki czy ćwiczenia kompetencji językowych.

Uczymy nowocześnie 🎧

logotypy

Projekt „Akademia wzorowej edukacji”

Beneficjent: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Partner: Gmina Miasto Elbląg

Okres realizacji: 02.01.2021- 30.09.2023

 

Wartość projektu:  5 783 368,04 zł

Dofinansowanie (Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020) - 5 289 288,04 zł

Dofinansowanie z UE 4 915 862,83 zł

 

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz umiejętności uniwersalnych wśród 1800 uczniów z 16 elbląskich szkół podstawowych:

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.