Sport w szkole

20170510 083040 COLLAGE 600x600

Kolejne sobotnie bieganie już za sportowcami z SP11

Kolejne sobotnie bieganie już za sportowcami z SP11. Pogoda i nastroje dopisały jak zawsze. Dziś zrobiliśmy 8 km.
Zapraszamy do wspólnej aktywności.

Janusz Krasowski

Gracjan Różalski złoty medal

Gracjan Różalski z klasy 7A zdobył złoty medal na 100m stylem grzbietowym na Mistrzostwach Województwa w Olsztynie w kat.13-latkow.

#BiegowaJedenastka

Grupa biegaczy z Jedenastki poddała się dziś dobrowolnemu zabiegowi tlenoterapii.
Efektem ubocznym kuracji była satysfakcja z pokonania 6 km, świetne samopoczucie i poprawa własnej kondycji.

Za tydzień zapraszamy wszystkich tych, którzy podzielają nasze przekonanie, że ruch = zdrowie.

Janusz Krasowski

Hubert Sielicki  złoty medal

Hubert Sielicki z klasy 6B zdobył złoty medal 🥇 na 100m stylem dowolnym na Mistrzostwach Województwa w kat.12-latkow.

Trening z głową w chmurach

Trening z głową w chmurach, tak można podsumować dzisiejsze bieganko. Było ciepło, bezwietrznie a słońce cały czas robiło co mogło, aby wydostać się z za warstwy mgły. Dziś wielu uczniów przyprowadziło swoich rodziców na sobotni trening.

Jest nas coraz więcej. Padł kolejny rekord frekwencji a co najważniejsze, wielu z biegaczy jest z nami po raz kolejny. Brawo!

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.