Sport w szkole

20170510 083040 COLLAGE 600x600

Jedenastka, to nie tylko edukacja w szkole, ale także praktyczne wychodzenie poza ramy. Tym razem uczniowie klasy 6.d pod opieką pana Janusza Krasowskiego, przez tydzień szlifowali podstawy żeglarstwa, pływając po jeziorze Jeziorak.

Taka forma nauki, to idealny sposób na zgłębianie ciekawości świata, harmonijny rozwój ciała i ducha, a jednocześnie, czynny wypoczynek.

Jest nas coraz więcej!

Zapraszamy do wspólnego biegania w parkrun. Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 9.00 w Parku Modrzewie.
Gratulacje dla dzieciaków, którym udało się zmobilizować rodziców.

I oto chodzi 👏👏👏

Sobota 17.09 stała pod znakiem aktywności nie tylko biegowej ale i rowerowej

Sobota 17.09 stała pod znakiem aktywności nie tylko biegowej, ale i rowerowej. Gratulacje dla cyklistów z SP11.

Jednak biegacze z Jedenastki byli dziś najliczniejszą grupą biorącą udział w parkrun Park Modrzewie Elbląg.

Ogromne wyrazy uznania dla dzieci z klasy 4a i ich rodziców, za wspólny start w biegu na 5 km. Mimo zmęczenia wszyscy z uśmiechem na mecie gratulowali sobie sukcesu. To było coś!

Jak widać, nasi biegali dziś również w parkrun Dzierzgoń. Brawo Wy!

Zapraszamy wraz z Panią Anią Biegaj niezdecydowanych biegaczy do udziału już za tydzień, na godz. 9.00 do Parku Modrzewie. Do zobaczenia!

Hubert Sielicki  zajął 2 w II Mistrzostwach Elbląga w Biegach Przelajowych

W II Mistrzostwach Elbląga w Biegach Przelajowych Hubert Sielicki (uczeń klasy VIIIb) zajął 🥈 2 miejsce Open w biegu na 5 km.

To był bardzo udany trening

To był bardzo udany trening a duża frekwencja dzieci i rodziców z SP11, a zwłaszcza z klasy 4.a, sprawiła ogromną niespodziankę.

Gratulujemy wszystkim, którzy stanęli na starcie 5 km trasy i zameldowali się na mecie.
Brawo!

Za tydzień spotykamy się znowu, miejmy nadzieję w jeszcze większym gronie entuzjastów zdrowego stylu życia.
Zbiórka godz. 8.50 w Parku Modrzewie.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.