Sport w szkole

20170510 083040 COLLAGE 600x600

u12

Dziewczyny rozegrają mecze z :

UKS Bryza Kolbudy ,TMK Pomorze Tczew, UKS Bat Kartuzy, UKS Basket Ósemka Wejherowo, UKS Siódemka Sopot, VBW GTK I, Gdynia VBW GTK II, Gdynia UKS Kielno.

Trenerki: Magdalena Kołacka, Katarzyna Zapolska.

W dniach 7-8.10.2017r. ekipa 9 samurajów trenera Adama Prusa walczyła na turnieju w Chełmnie zajmując ostatecznie III miejsce.
Wielkie brawa dla całej drużyny, na czele z kapitanem, Szymon Glaner grał ze złamanym palcem!!.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Reprezentacja kadetek w rozgrywkach Ligii pomorskiej U15 K.

M.Kołacka

W niedzielę, z inicjatywy wychowawcy klasy 4d oraz nauczycieli wychowania fizycznego, doszedł do skutku od dawna planowany rajd rowerowy. Tym razem ani pogoda, ani wszelakie przeciwności losu nie powstrzymały  rajdowców przed wyruszeniem w trasę. Udział swój oprócz, rzecz jasna dzieci, zapowiedzieli również rodzice. Część pojechała na rowerach, towarzyszące młodym cyklistom na 13 km trasie, a część na mecie rajdu zajęła się przygotowaniem biesiady. Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz palanta dzieci vs rodzice. Wygrały naturalnie dzieci.

Gratulujemy uczestnikom zapału i chęci do aktywnego spędzania czasu.