Sport w szkole

20170510 083040 COLLAGE 600x600

W dniach 1-2.03.2019 odbył się turniej charytatywny „Świąteczne Granie Ofiarowanie” w Pasłęku na rzecz dzieci z Domu Dziecka oraz schroniska dla zwierząt- „Psi Raj”. Nasz zespół „Modliszki Elbląg” gra w sezonie 2018/19 w lidze amatorskiej - „Nati Basket Liga” jako jedyna drużyna żeńska, dzięki czemu mogłyśmy dobrze przygotować się do turnieju w Pasłęku.

Ostateczna kolejność:

1m - Drużyna AA Gdańsk
2m - Modliszki Elbląg
3m - L.G. w Kosza Wa-wa
4m - Basket Lovers Wa-wa

Skład naszej drużyny to:

• z nauczycieli:
⁃ Magdalena Kołacka
⁃ Joanna Jankowska

Zorganizowany w pierwszym tygodniu ferii zimowych (19-25.01.2019) obóz narciarski dla uczniów naszej szkoły zakończył się pełnym sukcesem. Uczestnikami w większości byli uczniowie klas sportowych, którzy pod okiem instruktorów szlifowali swoje umiejętności nie tylko na nartach zjazdowych, ale także na deskach snowboardowych. Gościliśmy również naszych absolwentów, a także uczniów z innych elbląskich szkół, którzy wypoczywali wspólnie z nami. W okresie pobytu, na stokach Palenicy i Szafranówki panowały wręcz wyborne warunki śniegowe, pozwalające zrealizować pełen program szkoleniowy. Na wyróżnienie zasługują dzieci z klasy 5d, które mimo najkrótszego stażu narciarskiego doskonale poradziły sobie, pokazując świetną technikę jazdy, ale i dużą odpowiedzialność na stoku. Zapraszamy na kolejny obóz narciarski już za rok. Z nami bezpiecznie spędzicie czas ferii ucząc się i doskonaląc umiejętności narciarskie.

Janusz Krasowski i Mariusz Przebieg

Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów z obozu narciarskiego na naszym szkolnym Facebooku

🏀Młodsza drużyna dziewcząt (U12K) MKS TRUSO ELBLĄG wygrywa mecz wyjazdowy w ramach Pomorskiej Ligi Koszykówki z SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański. Mecz był dość wyrównany, ale ostatnią kwartę nasze zawodniczki wygrały 5:34 i spotkanie zakończyło się ostatecznie 43:78!👏🏀💪⛹️

M.K