Sport w szkole

20170510 083040 COLLAGE 600x600

Złoty i srebrny medal dla Weroniki Żołnieruk.
Jedną z pasji Weroniki Żołnieruk jest gimnastyka artystyczna. Trenuje z wstążką i odnosi w tej dyscyplinie sportu coraz więcej sukcesów. Wraz z formacją ze Szkoły Tańca Brodway zdobyła 🥇pierwsze miejsce w "Ogólnopolskim Turnieju O Złotą Kokardkę" oraz 🥈 2 miejsce w "Ogólnopolskim Konkursie Moc Tańca".

Życzymy Ci Weronisiu udanych wakacji, jak najwięcej radości i ciekawych wyzwań w nowym sezonie sportowym od września.😍

Złoty medal🥇dla Dominiki Dulczewskiej

W dzisiejszym Biegu Malucha Dominika Dulczewska zajęła 🥇 pierwsze miejsce. Przebiegła dystans 300 m w swojej kategorii wiekowej, dedykowanej dzieciom 6 - 7-letnim.

Od samego startu aż do mety Dominika była na czele wyścigu i narzuciła tempo innym zawodnikom. Ukończyła bieg z najlepszym wynikiem w pełni sił i radosna.

Dominiko, byłaś niesamowita! Drzemie w Tobie dusza wojowniczki. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Życzymy Ci kolejnych sukcesów sportowych 🤗😍

Karolina Kossowska z klasy IIIc zdobyła  I miejsce w Ogólnopolskim festiwalu tańca Białobrzeski Dance Show

Karolina Kossowska z klasy IIIc wraz z Formacją LOROS w dniu dzisiejszym 11.06.2022 zdobyły 🥇 I miejsce w Ogólnopolskim festiwalu tańca Białobrzeski Dance Show odbywający się w Nowym Dworze Gdańskim.

Ostatni przed wakacjami wspólny biegowy start jedenastkowiczów już za nami.

Zasłużony odpoczynek należy się nam wszystkim. Jednak czas wakacyjny, to kolejne okazje do aktywności. Korzystajmy z możliwości do poznawania nowych szlaków i dyscyplin sportowych. Jednak pamiętajmy o zasadach i obowiązujących regułach. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i zdrowie osób, które z nami uczestniczą w aktywnościach.

Bardzo dziękujemy wszystkim aktywnym dzieciom i rodzicom, którzy w tym roku szkolnym uczestniczyli lub wspierali Biegową Jedenastkę.

Do zobaczenia we wrześniu.

Tydzień pod żaglami

Tradycją naszej szkoły już jest organizacja rejsu dla dzieci chcących poznawać tajniki żeglarstwa. Pod okiem wykwalifikowanej kadry, dzieciaki uczą się żeglowania, obsługi jachtów i radzenia sobie w terenie bez mamy i taty.
Pogoda jest słoneczna i wietrzna, woda jest zimna i mokra, czyli jest idealnie.
Trzymajcie za nas kciuki, żeby nam się czasem nie znudziło 😉.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.