Projekty w ramach Erasmus+

Erasmus 700x200

Erasmus 700x200Już 25 lutego w ramach programu Erasmus plus będziemy organizatorami pierwszego spotkania projektu „European Healthy Lifestyle”. Przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły będą gościli w swoich domach uczniów zagranicznych. Nie mogą już się doczekać! W spotkaniu będą brali udział nauczyciele i uczniowie z  5 państw: Francji, Rumunii, wyspy francuskiej Reunion, Włoch oraz Polski. Uroczyste powitanie, na które został zaproszony pan Prezydent Witold Wróblewski odbędzie się w budynku naszej szkoły. Podczas tego tygodnia grupa projektowa zajmie się współpracą międzynarodową nad zadaniami projektu, nie zabraknie również czasu na zabawy i nawiązanie przyjaźni wielokulturowych.

Kamila Kasprzak i Elżbieta Derlukiewicz

Bez nazwy 145x240

To właśnie dziś, wczesnym porankiem 7 wspaniałych z JEDENASTKI z Paniami Magdą i Mirką wyruszyło w drogę do ciepłych zakątków Bułgarii. A wszystko to za sprawą projektu o wdzięcznym tytule WATER, który realizuje SP 11 w ramach środków z programu Erasmus+. Celem eksploracji nieznanych lądów jest kształcenie kompetencji językowych, poszerzanie wiedzy o zasobach naturalnych - wodzie oraz poznanie kultury i zwyczajów bułgarskich :-) Prawie cały dzień spędziliśmy w podróży, ale wieczorem udaliśmy się na spacer po Sandanski oraz pyszną kolację z eklerem na deser!

Pozdrawiamy!

UWAGA: ARTYKUŁ ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY : 10-02-19 08:50