Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Erasmus 700x200

ERASMUS PLUS w SP 11  – czas podsumowań

Realizowany w elbląskiej Jedenastce projekt pt. „Sustainable Environment” w ramach funduszy europejskich programu Erasmus plus to przedsięwzięcie, którego celem jest nie tylko rozwijanie umiejętności językowych i komunikacyjnych uczniów, ale również podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat bioróżnorodności oraz wpływu człowieka na środowisko w którym żyjemy. Właśnie zakończyła się, organizowana przez SP 11 w Elblągu, wymiana międzynarodowa uczniów i nauczycieli z krajów partnerskich czyli Polski, Grecji, Portugalii i Reunion  🇬🇷🇷🇪🇵🇱🇵🇹🇪🇺 Koordynatorem projektu z ramienia szkoły jest nauczycielka języka angielskiego Elżbieta Derlukiewicz, a wspomagają ją inni nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz lokalne instytucje 🤍❤️

ERASMUS PLUS Sustainable Environment  Nadszedł dzień, w którym trzeba powiedzieć do zobaczenia

ERASMUS PLUS Sustainable Environment 🇬🇷🇷🇪🇵🇱🇵🇹🇪🇺 Nadszedł dzień, w którym trzeba powiedzieć do zobaczenia i zakończyć drugie spotkanie. Wczoraj pożegnaliśmy partnerów z Portugalii (nie obeszło się bez łez), a następnie pojechaliśmy do Gdyni poznawać uroki otaczającego nas środowiska. Gdańsk natomiast obfitował w historyczne opowieści o starym mieście.

ERASMUS PLUS Sustainable Environment przed nami ostatni dzień spotkania

ERASMUS PLUS Sustainable Environment🇷🇪🇵🇹🇪🇺🇵🇱🇬🇷 przed nami ostatni dzień spotkania. Czas mija szybko w wyjątkowym i życzliwym towarzystwie. Poprzednie dwa dni minęły nam pod znakiem muzeów. Mile zaskoczył nas zarówno zamek w Malborku jak i nasze elbląskie muzeum. Oba miejsca zasługują na odwiedziny przez wzgląd na bogactwo swoich zbiorów. Piątkowy wieczór spędziliśmy przy ognisku w gospodarstwie agroturystycznym w Piastowie.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.