Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Erasmus 700x200

W piątek 14 czerwca uczestnicy projektu WATER spotkali się, aby podsumować działania, które podjęli w trakcie roku szkolnego w związku z realizowaniem projektu z funduszy programu Erasmus+.
Spotkanie rozpoczęło się od warsztatów eksperymentalnych pt. "Wszystko o kolorach". Uczniowie mieli okazję wykonać wiele doświadczeń i z zaciekawieniem obserwować ich efekty.
W drugiej części spotkania nastąpiło podsumowanie konkursów związanych z realizacją zadań w projekcie WATER i wręczenie nagród laureatom i uczestnikom.
Zwieńczeniem dnia był przepyszny poczęstunek oraz przywoływanie miłych wspomnień związanych z WATEREM:-)

BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w realizację zadań projektowych i ogromne wsparcie nas w działaniach! Miło jest pracować z tak wspaniałymi ludźmi! To dzięki WAM wszystko wypadło znakomicie i zostaliśmy docenieni przez zagranicznych gości :-)

Koordynatorki:
M. Szyk-Wojtkiewicz
M. Frączyk

Wizyta w Palermo widziana oczyma uczennic. European Healthy Lifestyle - Erasmus +

 

Projekt European Healthy Lifestyle w ramach programu Erasmus plus to działanie długofalowe. Tym razem aby propagować zdrowy styl życia nakręciliśmy reklamę zdrowego produktu na podstawie reklamy Burger King Clown.