Zeróweczka szkolna

Zosia Dąbkowska zdobyła złoty medal

Uczennica kl. 0 A, wraz ze swoim zespołem tanecznym ze szkoły tańca Destination, zajęła 1-sze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Mistrz Tańca", który odbył się 19 czerwca w Wicku.

Gratulacje i pozdrowienia dla wszystkich uczestniczek oraz ich trenerki p. Wiktorii Sudomierskiej🙂

Zosiu, jesteśmy dumni, że tak wspaniale reprezentujesz SP 11! Realizuj nadal swoje pasje i marzenia!🥰

Zeróweczka szkolna: koncert w ZPSM w Elblągu

W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy we wspaniałym koncercie przygotowanym przez uczniów najstarszych klas ZPSM. Mottem koncertu pt."Trudno tak-uczymy się siebie od nowa", jest odnawianie więzi międzyludzkich, budowanie dialogu i nawiązywanie twórczej współpracy.

Utalentowana młodzież zagra jeszcze w tym tygodniu 3 koncerty wieczorne o godz.18:00 (22-24.06).

Zachęcamy wszystkich gorąco do uczestnictwa w tej uczcie artystycznej!

Zeróweczka szkolna: Wycieczka klasowa do zagrody edukacyjnej "Ziołowy dzbanek"

Za nami dzień pełen wrażeń, spędzony na łonie natury.

Dzieci wykonały samodzielnie ziołowe mydełka, uczestniczyły w strzyżeniu owiec, zapoznały się z pracami sezonowymi w polu. Ich serca skradły zwierzęta gospodarskie, które mogły nakarmić. Przeżyliśmy wspólnie wartościowe, piękne chwile 😁

Zeróweczka szkolna: kodujemy na macie 😁

W dniu dzisiejszym przedszkolaki utrwalały kolory, cyfry i litery, kodując. Dziękujemy p. Cecylii Marszałek za ciekawe zajęcia, było przy tym dużo frajdy. Tak się łączy przyjemne z pożytecznym 🙂👌🏼

Z najlepszymi życzeniami z okazji ich święta: zdrowia, szczęścia, jak najwięcej pogodnych dni, spełnienia marzeń, licznych powodów do dumy i pociechy z córeczek i synków. Dziękujemy za codzienny trud wychowywania nas na dobre, prawe osoby.
Mamusie, kochamy Was przeogromnie!

Ps. Przesyłamy moc serdeczności dla wszystkich Mam, w tym wyjątkowym dla nich dniu! 🧡

192277334 2944381102489373 4030401240236239447 n copy

Gratulujemy serdecznie Zosi Dąbkowskiej z zeróweczki szkolnej SP 11, zajęcia 3 miejsca 🥉 w V ogólnopolskim turnieju formacji tanecznych "Nadmorskie rytmy" w Łebie.

🏆🏅💃Pozdrawiamy serdecznie całą grupę ze szkoły tańca "Destination".

Życzymy dalszych sukcesów, radości z tańca, dzielenia się swoją pasją z innymi!👏🧡

Certyfikat

Pragniemy pochwalić się naszym certyfikatem przyznanym za udział w akcji: "Zdrowo i sportowo 2020/21" propagującej zdrowe nawyki żywieniowe, aktywny tryb życia poprzez zabawy sportowe.

Jestem z was dumna zerówkowicze 😍😘!

Wychowawczyni

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.