Zeróweczka szkolna

Zobacz nas na Facebooku: #ZeróweczkaSzkolnaSP11

Nasza zeróweczka: 7 urodzinki Jagody, Helenki, Ady, Tosi i Zosi

Świętowaliśmy dzisiaj urodziny dziewcząt w sali zabaw Piekarczyk. Najlepsze życzenia urodzinowe dla Was kochane nasze, od całej grupy zerówki, pani Marty, Ali i Uli🥳
Nie zabrakło także pikniku, pysznych lodów z lodziarni, spaceru uliczkami starówki, ciekawostek nt. najważniejszych zabytków. Wspięliśmy się na bramę targową, aby podziwiać stamtąd panoramę miasta.

Potarliśmy nos Piekarczyka w nadziei, że spełnią się nasze życzenia. Spędziliśmy wszyscy razem wspaniały dzień 😃

Nasza zeróweczka z wizytą w filii nr 3 biblioteki elbląskiej.

W trakcie dzisiejszych zajęć warsztatowych z cyklu "w kręgu wartości" poruszyliśmy temat beztroskiego dzieciństwa. Rozmawialiśmy o emocjach i uczuciach, które towarzyszą nam już od dnia narodzin. Co uszczęśliwia dzieci, a co sprawia, że odczuwają smutek? Czego potrzebujemy najbardziej w życiu? Jak czuć się kochanym, zaopiekowanym, docenionym? Pracowaliśmy z tekstem A. Lindgren pt.: "Dzień dziecka w Bullerbyn". Powstały prace plastyczne origami według własnego pomysłu dzieci oraz kolorowe, balonowe zwierzątka.

Dziękujemy za wszystkie spotkania, które miały miejsce w tym roku szkolnym, tak wiele mądrych przemyśleń i pięknych rozmów.

Robotyka w naszej zeróweczce

Na ostatnich zajęciach informatycznych w tym roku szkolnym dzieci skonstruowały z klocków lego bramkarza. Zastosowały z powodzeniem przekładnię pasową.
Jak zwykle było przy tym mnóstwo frajdy i radości z wykonanego zadania. Brawo!👌🏻

Celebrujemy Dzień Mamy i Taty w naszej zeróweczce

Dziękujemy za Państwa obecność na dzisiejszej uroczystości, dobry humor oraz życzliwość.

Życzymy jak najwięcej powodów do radości i dumy z Państwa pociech.

Wycieczka klasowa naszej zeróweczki do parku rozrywki "Dinopark" w Malborku

Za nami fantastyczny dzień pełen różnorodnych atrakcji, spędzony na wspólnej zabawie oraz aktywnościach sportowych w plenerze

Zeróweczka szkolna: nasze aktywności w ostatnim czasie

Dziękujemy za gościnę oraz ciekawe zajęcia literacko-plastyczne pani praktykantce oraz pani Marysi z naszej biblioteki szkolnej. Wywiązała się ciekawa dyskusja na temat ulubionych lektur. Dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek. Za nami pierwsza w tym sezonie wiosennym wizyta w osiedlowej lodziarni. Jako zwieńczenie zajęć dydaktycznych powstały papierowe zwierzątka zamieszkujące Azję oraz Afrykę. Poznaliśmy chińskie legendy i baśnie. Bawiliśmy się w teatrzyk klasowy naszymi kukiełkami-smokami.

Nasza zeróweczka: certyfikat za ukończony projekt edukacyjny jest już w naszych rękach

Dziękuję dzieciom za entuzjazm, zaangażowanie oraz twórcze pomysły podczas realizacji poszczególnych zadań z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego: "Zabawa sztuką" w duchu pedagogiki F. Froebel'a.

Pani Marta 🤗

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.