Zeróweczka szkolna

W tym tygodniu, w zerówce szkolnej, nie zabrakło aktywności manualnych, gier zręcznościowych, rozgrywek planszówkowych. Korzystaliśmy z pięknej aury, chodząc codziennie na spacery oraz spędzając aktywnie czas na placach zabaw. Bardzo podobały nam się zajęcia literacko- plastyczne w filii biblioteki elbląskiej na ul.Ogólnej. Wraz z "Nelą małą reporterką" lepiej poznaliśmy florę i faunę Finlandii. Wizyta w sali zabaw "Meksyk" sprawiła nam mnóstwo frajdy.

Życzymy wszystkim udanego końca tygodnia.😀

Marta Pietruczuk

Za nami łamigłówki matematyczne i językowe. Uczymy się jak zwykle poprzez zabawę. Świętowaliśmy także urodziny: Lilianki, Kornelii, Aleksandra i Krystiana. 100 lat kochani, spełnienia marzeń i jeszcze więcej entuzjazmu i radości w odkrywaniu świata! 🎂🍰🍬 Jesteśmy już w karnawałowym nastroju, gotowi do wspaniałej zabawy!

Uczymy się nowych słów i zwrotów, utrwalamy już te poznane śpiewając i świetnie się przy tym bawiąc.
W tym tygodniu mieliśmy zajęcia o tematyce świątecznej. Było super😍

Nasze zuchy wykonały dziś w grupach kartki bożonarodzeniowe w formie choinek. Prace te wykonały z wielkim zaangażowaniem. Kilka z nich ofiarowaliśmy osobiście wraz z naszymi najlepszymi życzeniami. Następnie udaliśmy się na pocztę, aby nadać 3 z nich do hospicjum, domu dziecka oraz szpitala. Mamy nadzieję, że komuś na ich widok zrobi się cieplej na sercu. Wysyłamy wszystkim moc uśmiechów i dużo dobrej energii❤💖💝

W dniu dzisiejszym miały miejsce warsztaty o tematyce świątecznej. Nie zabrakło części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków, wspólnego kolędowania, ozdabiania choinki, teatru kamishibai, degustacji domowych wypieków. Zaproszeni rodzice, dziadkowie z entuzjazmem wykonali wraz z dziećmi kartki świąteczne oraz dekoracje na drzwi w formie św. Mikołaja. Spędziliśmy wspólnie miłe chwile 😊😘

Nawet w okresie przedświątecznych przygotowań, uczymy się poprzez zabawę. Poznajemy kolejne cyfry oraz litery alfabetu. Pracujemy często w zespołach złożonych z kilku osób lub w parach. Nie spoczywamy na laurach, wiedząc, że nasz wysiłek przyniesie kiedyś owoce😀

W dniu dzisiejszym nasze zuchy udały się do ratusza staromiejskiego na wystawę szopek bożonarodzeniowych. Wybraliśmy najpiękniejsze wg nas i zagłosowaliśmy na te najbardziej wyjątkowe.
Następnie dzieci uczestniczyły w warsztatach literacko-plastycznych w bibliotece młodego czytelnika Bulaj. Nauczyliśmy się także zabaw znanych naszym rodzicom oraz dziadkom. Było przy tym dużo frajdy.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.