Arka Gier SP11

Odwiedź profil Arki Gier na Facebook

Zapraszamy uczniów SP11  na zajęcia Arki Gier

styczeń

Miłośnicy gier planszowych spotkali się dzisiaj przy planszy. Młodzież chętnie grała w przeróżne gry, ale przebojem była "nówka" - Yeti.

Zapraszamy na spotkania w Nowym Roku.

12 grudnia już po raz czwarty w tym roku w SP11 dorośli i dzieci bawili się w ramach projektu obywatelskiego Od juniora do seniora - Międzypokoleniowe spotkania przy planszy. Duże zainteresowanie wzbudził turniej w grę Gobblety (wydawnictwa foxgames.pl). W kategorii klas 0-III zwyciężył po samych wygranych Bartek Rokicki z kl. II; w kategorii 15+ najlepsi okazali się: p. Asia (I miejsce) i p. Marcin (II miejsce); a w kategorii klas 4-8 najlepszy był Staś Zbierzchowski, drugi - Maciej Batko, trzecia - Julia Piechowiak.

W sumie w 3 kategoriach wiekowych walczyło 22 zawodników.

Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę i zapraszamy już w Nowym Roku!

Piotr Zbierzchowski

14 listopada 2019 już po raz trzeci spotkali się miłośnicy gier planszowych w ramach realizacji projektu „Od juniora do seniora”. Projekt zakłada comiesięczne spotkania, w czasie których można pograć w gry planszowe, konstrukcyjne i logiczne.

Dzisiejsze spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Było nas ponad 100. Każdemu spotkaniu towarzyszą konkursy. Tym razem uczestnicy brali udział w turnieju „Speedcups” oraz „Timeline”. W pierwszym, w kategorii młodszych zawodników, zwycięstwo przypadło Jasiowi Asiukiewiczowi z klasy 3d, natomiast w kategorii starszaków zwyciężyła Emilka Tonga, nasza absolwentka. Turniej „Timeline. Polska” wygrała Magdalena Semków z klasy 6c.

Gratulujemy!

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zapraszamy w grudniu.

Organizatorzy, szkolne koło gier bez prądu

12 IX w naszej szkole rozpoczęliśmy comiesięczne spotkania w ramach projektu "Od juniora do seniora - Miedzypokoleniowe spotkania przy planszy".
Na wrześniowym spotkaniu grało i bawiło się około 80 osób. Największą popularnością wśród dzieci cieszyła się strefa konstruktora - a stawiane budowle sięgały sufitu. Dużo emocji (także rodzicom) dostarczyły turnieje w Pędzące żółwie i w grę Bonk. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę, a wolontariuszom z Arki Gier SP11 za przygotowanie imprezy.
Kolejne spotkanie 10 X w czwartek.]

Piotr Z.

Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Miasta w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Chcielibyśmy podsumować tegoroczne Wieczory Arki Gier. Udało się zorganizować 9 comiesięcznych spotkań dla pasjonatów gier bez prądu.
Była to też okazja do rozegrania turniejów z nagrodami w gry: Rummikub, Gobblety, Boom Boom, Superfarmer, Timeline: Polska, Flipper.
W przyszłym roku szkolnym w ramach Wieczorów będzie realizowany projekt "Od juniora do seniora - miedzypokoleniowe spotkania przy planszy".

Zapraszamy serdecznie.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.