plan lekcji 320x193
Otwórz Panel

arka gier sp11

Odwiedź profil ArkiGier na Facebook

W piątek 6 października uczniowie z całej Polski walczyli w Sztumie o tytuł Mistrza Rummikub.
Spośród 80 uczestników najlepsza okazała się uczennica naszej szkoły - Katarzyna Mital z klasy Vc. W trakcie całego turnieju wygrała 7 z 12 rozegranych gier, i choć do półfinału weszła z 16. miejsca, to w finale nie dała szans przeciwniczkom wygrywając 2 z 3 gier.
Drugim reprezentantem był 2-krotny Mistrz SP11 – Oskar Krawczyk (kl. VIIc), który zajął 29 miejsce (2 wygrane na 6 partii) i tym samym poprawił swój zeszłoroczny wynik. W klasyfikacji szkół (która uwzględniała tylko wyniki z eliminacji) nasza szkoła zajęła 7 miejsce – na 40 szkół (od podstawowych do średnich).

Równolegle rozgrywany był turniej dla nauczycieli i tu też triumfowała „Jedenastka” – p. Piotr Zbierzchowski zajął I miejsce.

22218227 298910903921437 1176166785601393911 o 338x600

Katarzyna Mital z klasy 5c  Mistrzynią Polski w Rummikub.

GRATULUJEMY!!!

Warszawa01 800x45013 czerwca w Muzeum Powstania Warszawskiego ponad 120 graczy walczyło w VI Mistrzostwach Polski w grze Superfarmer (wydawnictwa Granna).

Uczennica naszej szkoły Wiktoria Lasek (2A gimnazjum) została wicemistrzem Polski, co jest dotychczas najlepszym naszym osiągnięciem w turniejach gier planszowych. Zwyciężył Jakub Ż. ze szkoły z Ryjewa.

Naszą szkołę reprezentowali także:

Emilia Tonga (14 miejsce)

Marcel Zieliński (52 miejsce)

Małgorzata Urbańska (69 miejsce)

W piątek 12 maja w Szkole Podstawowej nr 11 bawiliśmy się na Drugim Rodzinnym Wieczorze Gier Bez Prądu zorganizowanym przez Arkę Gier SP11, Arkę Gier i Planszówkowy Zawrót Głowy, tym razem w formie turniejów w Domek i Rummikuba. Dziekujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu imprezy a szczególnie głównym sponsorom: Centrum gier Rebel i sieci Multikino.

W turnieju w Domek udział wzięło 16 graczy, rozegrano 15 partii, wybudowano 60 domów, najwyższy wynik w trakcie turnieju osiągnęła Emilia z kl. VI B SP11 (47 pkt.), ale to p. Magdalena Zalewska pokonała wszystkich rywali i będzie miała okazje walczyć o Mistrzostwo Polski w czasie targów Gry i Zabawa, które odbędą się 18-19 listopada w Gdańsku.

Równolegle ponad 40 graczy walczyło w niezwykłym turnieju – Pierwszych Mistrzostwach Elbląga w popularnej grze Rummikub, co ciekawe mimo licznej obecności elblążan (w tym uczniów i nauczycieli naszej szkoły) udział wzięli również gracze z Malborka, Susza czy Gdyni. Wicemistrzynią została Carolina Błaszczyk uczennica naszego Gimnazjum nr 4.

Wieczór był tez okazją do zaprezentowania gier naszych partnerów – wydawnictw: Rebel, Foxgames, Trefl, Nasza Księgarnia. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowe wsparcie.