Arka Gier SP11

Odwiedź profil Arki Gier na Facebook

Zapraszamy uczniów SP11  na zajęcia Arki Gier

V Mistrzostwa SP11 w Rummikuba

19 października 20 uczniów z klas I-VIII rozpoczęło koleżeńską walkę o tytuł Mistrza SP11. Faworytkami były Julia i Natalia poprzednie mistrzynie szkoły, ale tym razem niespodziankę sprawili gracze z 4 klasy.
Z najlepszym wynikiem (7 wygranych na 8 gier) do finału awansował m.in. Igor Grelik z IVB.

Finał rozegrano 21 października i zwycięzcą miał zostać gracz z 2 wygranymi. Emocji nie brakowało. W pierwszej grze zwyciężyła Zosia Mierzejewska, w drugiej Amelia Kurowska, a w trzeciej Paulina Dul (kl. IVB).
W ostatniej grze po raz drugi wygrała 🥇Paulina Dul i została nową Mistrzynią SP11.

Wicemistrzynią została 🥈Amelia Kurowska (kl VIIIA) minimalnie wygrywając z Zosią Mierzejewską (kl VIIIB). Na 4 miejscu skończył rozgrywki Igor Grelik.

W dzisiejszych (9.10.2020) V Mistrzostwach Elbląga w Rummikuba wzięło udział aż 8 uczniów naszej szkoły (na 32 startujących). I możemy się pochwalić świetnymi wynikami.
I miejsce - Julia Piechowiak kl. VIIC
IV miejsce - Natalia Asiukiewicz kl. VIIB
Do półfinału dostała się również: Paulinka Dul kl. IV
Pozostali uczniowie w turnieju: Zuzanna Stoń, Szymon Maszaro, Jan Asiukiewicz, Igor Grelik.
W finale grała także mama Julii - p. Jola Piechowiak, a w półfinale p. Piotr Zbierzchowski i rodzice naszej uczennicy pp. Domalewscy.
Cieszymy się z kolejnych naszych sukcesów i będziemy trzymać kciuki w Mistrzostwach Polski

Gratulacje!

W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział łącznie 37 osób z klas od II do VII. Uczniowie mogli rzetelnie sprawdzić swoją wiedzę o zwierzętach.

6 marca w Turnieju klas II i III pierwsze miejsce zajął Karol Straszkiewicz z klasy II D, tylko o 1 błąd więcej mieli Jan Asiukiewicz (kl III D) i Patryk Organowski (kl II C). W tym roku starsi uczniowie nie dali rady dorównać młodym mistrzom.

11 marca tegorocznym Mistrzem został bezkonkurencyjny Jan Asiukiewicz, a wicemistrzami Karol Straszkiewicz i Maciej Batko.

Nagrody ufundowało wydawnictwo Rebel. Dziękujemy serdecznie!

W sumie rozegrano 77 gier, uczestnicy zagrali ponad 1500 kart. Mistrz na 48 zagranych kart popełnił tylko 1 błąd.

Gratulujemy wszystkim wspaniałej wiedzy!

styczeń

Miłośnicy gier planszowych spotkali się dzisiaj przy planszy. Młodzież chętnie grała w przeróżne gry, ale przebojem była "nówka" - Yeti.

Zapraszamy na spotkania w Nowym Roku.

12 grudnia już po raz czwarty w tym roku w SP11 dorośli i dzieci bawili się w ramach projektu obywatelskiego Od juniora do seniora - Międzypokoleniowe spotkania przy planszy. Duże zainteresowanie wzbudził turniej w grę Gobblety (wydawnictwa foxgames.pl). W kategorii klas 0-III zwyciężył po samych wygranych Bartek Rokicki z kl. II; w kategorii 15+ najlepsi okazali się: p. Asia (I miejsce) i p. Marcin (II miejsce); a w kategorii klas 4-8 najlepszy był Staś Zbierzchowski, drugi - Maciej Batko, trzecia - Julia Piechowiak.

W sumie w 3 kategoriach wiekowych walczyło 22 zawodników.

Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę i zapraszamy już w Nowym Roku!

Piotr Zbierzchowski

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.