Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

arka gier sp11

Odwiedź profil Arki Gier na Facebook

 

Zapraszamy uczniów SP11  na zajęcia Arki Gier

Zdjęcie WhatsApp 2023 09 15 o 14.36.47 bab11

Często dzieci pytają się: „Kto wygrał?” Warto odpowiedzieć: „Każdy, kto się dobrze bawił!”.

 13. czerwca 2023 r. w trakcie VIII Mistrzostw Polski Szkół w Superfarmera w Sztumie oprócz dobrej zabawy Jan Batko z klasy IIIB wywalczył także tytuł mistrza Polski, wygrywając aż z 6 z 8 rozegranych gier. 18. miejsce zajął Michał Łanik – uczeń tej samej klasy. Nicoli Specyał i Lenie Król nie udało się zająć wysokich lokat, ale kilka godzin zabawy przy planszy w hodowanie zwierzątek, przy wykorzystywaniu matematycznych umiejętności, na pewno było dobrze spędzonym czasem. W turnieju wzięło udział ponad 50 dzieci z 13 szkół.

Nasi uczniowie już nie pierwszy raz pokazali, że znają się na „farmerstwie”, po raz drugi z rzędu zwyciężył uczeń z Elbląga, a nasza szkoła może poszczycić się już kolejnym świetnym wynikiem. W 2019 roku Zofia Mierzejewska została mistrzem, a jej koleżanka Emilia Tonga wicemistrzem Polski, dwa lata wcześniej tytuł wicemistrza Polski wywalczyła także Wiktoria Lasek. Zawody były wtedy rozgrywane w Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie.

Świetne wyniki naszej reprezentacji na turnieju szachowym

7. maja na hali CSB w Elblągu odbył się III Finałowy Turniej Ogólnopolskiego Projektu "Edukacja Przez Szachy w Szkole". Młodzi szachiści z naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki: Jan i Dominika Gosieniecka zajęli odpowiednio II i III miejsce w swoich kategoriach. W klasyfikacji drużynowej Szkoła Podstawowa nr 11 zajęła IV miejsce. Dla dzieci była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozgrywkach z rówieśnikami z innych szkół.

Zestawienie wyników:

Dziewczynki klasa II
Gosieniecka Dominika 3 miejsce na 24 startujące

Chłopcy klasa I
Marcel Lesiak 4 miejsce na 25 startujących

VII Mistrzostwa SP11 w Superfarmera

W tym roku o tytuł mistrza szkoły walczylo 8 uczniów z klas III, IV i VIII. Po czterech grach najlepszym farmerem okazał się Michał Łanik z klasy IIIb, wicemistrzem został jego kolega z klasy Janek Batko, III miejsce zajęła Nicola Specyał (także IIIB), a IV Lena Król z klasy czwartej.

Gratulujemy najlepszym, 13 czerwca powalczą o jak najlepsze miejsca na Mistrzostwach Polski w Sztumie.

Majowa Arka Gier

 Kolejne spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i integracji rodziców, uczniów oraz nauczycieli naszej Jedenastki 🏫 Po raz kolejny dołączyli do nas goście z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 24 😄

Ciekawym rozgrywkom nie było końca 💪 Najmłodsi standardowo oddawali się pasjonującym układankom drewnianych torów czy rodzinnym potyczkom w RUDEGO LISA, SUPER FARMERA, PSZCZÓŁKI 🐝🐝🐝 czy SEN. Starsi koneserzy działali w emocjonującej rozgrywce w grę AZUL, a inni do ostatnich minut próbowali rozwikłać zagadki EKOSYSTEMU 🐀 🌲🌼🐞

Jak zwykle było emocjonująco i bardzo edukacyjnie 🤓

Wiosenne granie z Arką Gier

23 marca po południu jeden z naszych szkolny segmentów nie po raz pierwszy zamienił się w miejsce gier i zabaw. Z przygotowanych atrakcji: wypożyczalni gier, strefy konstruktora i strefy malucha mogli skorzystać nie tylko uczniowie Jedenastki, gościliśmy także rodziców, rodzeństwo, dziadków i zainteresowanych pasjonatów gier. Chwilę przed spotkaniem niespodziankę zrobiło nam nie pierwszy raz wydawnictwo Nasza Księgarnia, przysyłając kolejny pakiet gier. Każdy zainteresowany mógł z niego skorzystać. Na stołach znalazły się m.in. gry: Sen, Koty, Budowa miasta, Polska Gola i Dżungla. Sporo emocji wzbudził też rozgrywany w trakcie zabawy turniej w Gobblety aż w 3 kategoriach wiekowych. W sumie wzięło w nim udział aż 37 uczestników, zmagając się z nowoczesną odmianą kółka i krzyżyk.

Cieszyła nas także liczna obecność wolontariuszy - uczniów i absolwentów SP11. Dziękujemy za wspólną zabawę i mile spędzony czas!

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.