Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

arka gier sp11

Odwiedź profil Arki Gier na Facebook

 

Zapraszamy uczniów SP11  na zajęcia Arki Gier

V Mistrzostwa SP11 w Rummikuba

19 października 20 uczniów z klas I-VIII rozpoczęło koleżeńską walkę o tytuł Mistrza SP11. Faworytkami były Julia i Natalia poprzednie mistrzynie szkoły, ale tym razem niespodziankę sprawili gracze z 4 klasy.
Z najlepszym wynikiem (7 wygranych na 8 gier) do finału awansował m.in. Igor Grelik z IVB.

Finał rozegrano 21 października i zwycięzcą miał zostać gracz z 2 wygranymi. Emocji nie brakowało. W pierwszej grze zwyciężyła Zosia Mierzejewska, w drugiej Amelia Kurowska, a w trzeciej Paulina Dul (kl. IVB).
W ostatniej grze po raz drugi wygrała 🥇Paulina Dul i została nową Mistrzynią SP11.

Wicemistrzynią została 🥈Amelia Kurowska (kl VIIIA) minimalnie wygrywając z Zosią Mierzejewską (kl VIIIB). Na 4 miejscu skończył rozgrywki Igor Grelik.

W dzisiejszych (9.10.2020) V Mistrzostwach Elbląga w Rummikuba wzięło udział aż 8 uczniów naszej szkoły (na 32 startujących). I możemy się pochwalić świetnymi wynikami.
I miejsce - Julia Piechowiak kl. VIIC
IV miejsce - Natalia Asiukiewicz kl. VIIB
Do półfinału dostała się również: Paulinka Dul kl. IV
Pozostali uczniowie w turnieju: Zuzanna Stoń, Szymon Maszaro, Jan Asiukiewicz, Igor Grelik.
W finale grała także mama Julii - p. Jola Piechowiak, a w półfinale p. Piotr Zbierzchowski i rodzice naszej uczennicy pp. Domalewscy.
Cieszymy się z kolejnych naszych sukcesów i będziemy trzymać kciuki w Mistrzostwach Polski

Gratulacje!

W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział łącznie 37 osób z klas od II do VII. Uczniowie mogli rzetelnie sprawdzić swoją wiedzę o zwierzętach.

6 marca w Turnieju klas II i III pierwsze miejsce zajął Karol Straszkiewicz z klasy II D, tylko o 1 błąd więcej mieli Jan Asiukiewicz (kl III D) i Patryk Organowski (kl II C). W tym roku starsi uczniowie nie dali rady dorównać młodym mistrzom.

11 marca tegorocznym Mistrzem został bezkonkurencyjny Jan Asiukiewicz, a wicemistrzami Karol Straszkiewicz i Maciej Batko.

Nagrody ufundowało wydawnictwo Rebel. Dziękujemy serdecznie!

W sumie rozegrano 77 gier, uczestnicy zagrali ponad 1500 kart. Mistrz na 48 zagranych kart popełnił tylko 1 błąd.

Gratulujemy wszystkim wspaniałej wiedzy!

styczeń

Miłośnicy gier planszowych spotkali się dzisiaj przy planszy. Młodzież chętnie grała w przeróżne gry, ale przebojem była "nówka" - Yeti.

Zapraszamy na spotkania w Nowym Roku.

12 grudnia już po raz czwarty w tym roku w SP11 dorośli i dzieci bawili się w ramach projektu obywatelskiego Od juniora do seniora - Międzypokoleniowe spotkania przy planszy. Duże zainteresowanie wzbudził turniej w grę Gobblety (wydawnictwa foxgames.pl). W kategorii klas 0-III zwyciężył po samych wygranych Bartek Rokicki z kl. II; w kategorii 15+ najlepsi okazali się: p. Asia (I miejsce) i p. Marcin (II miejsce); a w kategorii klas 4-8 najlepszy był Staś Zbierzchowski, drugi - Maciej Batko, trzecia - Julia Piechowiak.

W sumie w 3 kategoriach wiekowych walczyło 22 zawodników.

Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę i zapraszamy już w Nowym Roku!

Piotr Zbierzchowski

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.