Laboratoria Przyszłości

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Open Panel

logo Laboratoria Przyszłości

Film nagraliśmy przy użyciu kamery zakupionej dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości 

27 lutego mogliśmy powitać w naszej szkole sześciolatków - naszych przyszłych uczniów- oraz ich rodziców. Zaprosiliśmy miłych gości do krainy baśni i bajek.

Tegoroczne spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem pod tytułem „Witajcie w naszej bajce”. W postaci ze znanych dzieciom baśni z powodzeniem wcielili się nauczyciele naszej szkoły. Brawurowa gra rozpaliła wyobraźnię dziecięcych widzów i zachęciła do wspólnej zabawy.

Po spektaklu nastąpiło to, na co wszyscy czekali - zwiedzanie szkoły.  Ten punkt programu pozwolił poczuć przyjazną atmosferę miejsca, w którym uczeń może zdobywać wiedzę w sposób zapewniający sukces. Nauczyciele przygotowali wiele niespodzianek.  Niemal w każdym zakątku można było przeżyć coś niezwykłego. Dzieci miały możliwość poczuć to, co je czeka w przyszłości, dotknąć przyjemnej strony nauki podczas krótkich zajęć, a były to: język angielski w zabawie i piosence, magiczny dywan, działania z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, zadania plastyczne przy sztalugach oraz niezwykle ważne dla rozwoju zajęcia sportowe.  Miłym akcentem był słodki poczęstunek, a balonowe cudeńka, które zachwyciły milusińskich, każde dziecko mogło zabrać na pamiątkę. Baśniowy nastrój podtrzymywała obecność nauczycieli w fantastycznych przebraniach.

 Film nagraliśmy przy użyciu kamery zakupionej dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.