Koło wolontariatu

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami 8 WSPANIAŁYCH

Dziś mieliśmy wielką przyjemność brać udział w gali 8 WSPANIAŁYCH 😍 z dumą możemy pochwalić się aż dwiema Laureatkami tego wspaniałego konkursu dla wolontariuszy. Zostały nimi Kornelia Maruszak z kl. 8.c oraz Oliwia Dziedzic z kl. 8.a. Nasze "wspaniałe" odebrały nagrody z rąk prezydenta Witolda Wróblewskiego.

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego wyróżnienia 👏

A. Ostrasz

Odebraliśmy wyróżnienie na Gali wolontariatu

W dniu 8 grudnia w Ratuszu staromiejskim odbyła się Gala wolontariatu, w czasie której odebraliśmy wyróżnienie.

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim wolontariuszom za pracę i zaangażowanie 😁 jesteście niesamowici 👏👏👏

A. Ostrasz

Uczniowie klasy Id wspólnie ze Szkolnym Kołem Wolontariatu zaangażowali się w akcję MIŚ "Nie bij mnie - kochaj mnie"

Działania zrealizowano w ramach współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu pod patronatem WOŚP w 32. rocznicę ustanowienia Konwencji o Prawach Dziecka - najważniejszego dokumentu określającego prawa dziecka, którego Polska była inicjatorem i współtwórcą. Dokument ten do dziś nazywany jest Światową Konstytucją Praw Dziecka. Celem akcji MIŚ 🐻 jest zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec dzieci.

A. Ostrasz, A. Urbańska

Nasi wolontariusze w ten weekend zbierają żywność w Elbląskiego sklepach

Nasi wolontariusze w ten weekend zbierają żywność w Elbląskiego sklepach 😁 wraz z Bankiem Żywności chcemy pomóc potrzebującym zorganizować święta... robiąc zakupy pamiętajmy, że warto pomagać 😁

A. Ostrasz

 

Wolontariusze z naszej szkoły brali udział w akcji "Dzień dobra"

Dziś nasi wolontariusze brali udział w akcji "Dzień dobra". Zebrane w czasie kwesty pieniądze zostaną przekazane na pomoc Ukrainie. A już niedługo akcja wspierająca nasze Elbląskie hospicjum 😁

A. Ostrasz

Szyjemy laleczki w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”

Zapraszamy Wszystkich do włączenia się w akcję  „Wszystkie Kolory Świata.  Akcja polega na przygotowaniu charytatywnej, szmacianej laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Uszycie takiej laleczki jest niezwykle proste – wystarczy odrysować wzór na materiale, a po wycięciu wypchać miękkim wypełnieniem i obszyć. Resztę materiałów dobieracie samodzielnie, decydując skąd będzie pochodziła laleczka, którą będziecie szyć. Później można już przystępować do upiększania! Na tym etapie można dać upust swojej wyobraźni i kreatywności, wcielając się w rolę artystów oraz kreatorów mody. Po uszy­ciu lalecz­ki dzieci nadadzą jej imię i wypełnią spec­jal­ny akt urodzenia.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.