Koło wolontariatu

Wolontariusze z naszej szkoły brali udział w akcji "Dzień dobra"

Dziś nasi wolontariusze brali udział w akcji "Dzień dobra". Zebrane w czasie kwesty pieniądze zostaną przekazane na pomoc Ukrainie. A już niedługo akcja wspierająca nasze Elbląskie hospicjum 😁

A. Ostrasz

Nasi wolontariusze w ten weekend zbierają żywność w Elbląskiego sklepach

Nasi wolontariusze w ten weekend zbierają żywność w Elbląskiego sklepach 😁 wraz z Bankiem Żywności chcemy pomóc potrzebującym zorganizować święta... robiąc zakupy pamiętajmy, że warto pomagać 😁

A. Ostrasz

Szyjemy laleczki w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”

Zapraszamy Wszystkich do włączenia się w akcję  „Wszystkie Kolory Świata.  Akcja polega na przygotowaniu charytatywnej, szmacianej laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Uszycie takiej laleczki jest niezwykle proste – wystarczy odrysować wzór na materiale, a po wycięciu wypchać miękkim wypełnieniem i obszyć. Resztę materiałów dobieracie samodzielnie, decydując skąd będzie pochodziła laleczka, którą będziecie szyć. Później można już przystępować do upiększania! Na tym etapie można dać upust swojej wyobraźni i kreatywności, wcielając się w rolę artystów oraz kreatorów mody. Po uszy­ciu lalecz­ki dzieci nadadzą jej imię i wypełnią spec­jal­ny akt urodzenia.

Kiermasz ciast

W naszej szkole odbył się kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony został na pomoc dla Mikołaja.

Dziękuje wszystkim, którzy upiekli pyszności, którymi mieliśmy się raczyć, a także wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu za pomoc. Przy organizacji kiermaszu 😁 zebraliśmy 644,30 zł

20211216 134317 2055b

Z ogromną przyjemnością przekazuję serdeczne podziękowania za życzliwość i otwarte serca wszystkim, którzy wsparli Dom Pomocy Społecznej w Elblągu, ofiarując soki dla podopiecznych.

W ciągu zaledwie pięciu dni udało nam się zebrać pokaźną ilość tych witaminowych napojów. Kolejny raz udowodniliśmy, że nie jesteśmy obojętni i potrafimy otworzyć się na potrzeby drugiego człowieka.

Podopieczni tego Domu Opieki nie potrafią podziękować, ponieważ nie mówią, są sparaliżowani, ale ich uśmiech niech zagości w naszych sercach.

Anna Awiżeń

Nasi wolontariusze kwestowali na rzecz potrzebujących

W dniu dzisiejszym mimo mrozu nasi dzielni wolontariusze kwestowali na rzecz potrzebujących wspierając Polski Czerwony Krzyż. 😁 Zebrane fundusze będą przeznaczone za zakup żywności dla potrzebujących.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.