This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Organizacja nowego roku szkolnego 2018 2019 1 Szanowni Państwo

W związku z organizacją nowego roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dotyczy ona informacji nt. chęci korzystania przez Państwa dziecko/dzieci z obiadów szkolnych. Zależy nam na jak najszybszym rozpoczęciu wydawania obiadów w nowym roku szkolnym tj. od 04.09.2018. Informacja zwrotna od Państwa ułatwi nam właściwe zaplanowania ilości posiłków.

Ankieta- obiady od 01.09.2018

Formularz zapotrzebowania na mundurki

PODRĘCZNIKI 2018/2019

Dyrekcja Szkoły informuje, iż wszyscy uczniowie otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe do wszystkich przedmiotów, z wyjątkiem religii.

Rodzice uczniów, którzy zamierzają uczęszczać na lekcje religii powinni nabyć odpowiednie podręczniki. W naszej szkole, na wszystkich poziomach obowiązywać będą podręczniki  wydawnictwa Świętego Wojciecha (wystarczy podać klasę).

Ćwiczenia dodatkowo należy dokupić do klas 1-6 szkoły podstawowej,
zaś klasa VII i VIII SP oraz klasy III Gimnazjumsam podręcznik – bez ćwiczeń.

podreczniki

Witam serdecznie

​Jest mi niezmiernie miło poinformować Państw iż Szkoła Podstawowa nr 11 i Gimnazjum nr 4 znalazły się w 10-ce najlepszych szkół województwa warmińskoi-mazurskiego na rok szkolny 2016/2017.​

Bogusław Milusz

ozio_gallery_nano

„Elbląg- moje miasto.   Jedenastka- moja szkoła” - to hasło tegorocznego  spotkania z przyszłymi uczniami- sześcio i siedmiolatkami oraz ich rodzicami.  22 lutego Anno Domini 2018 do Szkoły Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu zawitał Duch Przeszłości. Każdego gościa powitano, zgodnie ze staropolskim zwyczajem, chlebem i smakowitym smarowidłem własnej roboty, a następnie zaproszono na przedstawienie o legendarnym Piekarczyku, przygotowane z wielkim rozmachem przez uczniów i nauczycieli. Wycieczka do pradawnego grodu pozostanie w pamięci gości na pewno. Bramą do teraźniejszości stał się rewelacyjny pokaz żonglerki i dryblingu w wykonaniu uczennic klas sportowych. Do wyprawy w naukową przyszłość zachęcały pomocne mapki. Wycieczka po szkole obfitowała w liczne atrakcje. Dzieci poznały pradawne gry oraz średniowieczne uzbrojenie. W Słodkim Zakątku z wypiekami na twarzy własnoręcznie zdobiły domowe ciasteczka, a następnie  zwiedzały świetlicowe królestwo zabawek i odpoczynku oraz biblioteczne labirynty wiedzy.