This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

PODRĘCZNIKI

Dyrekcja Szkoły informuje, iż wszyscy uczniowie otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe do wszystkich przedmiotów, z wyjątkiem religii.

Rodzice uczniów, którzy zamierzają uczęszczać na lekcje religii, powinni nabyć odpowiednie podręczniki. W naszej szkole, na poziomach III-IV oraz VII - VIII obowiązywać będą podręczniki  wydawnictwa Świętego Wojciecha (wystarczy podać klasę)(używane podręczniki można odkupić od uczniów z  klas starszych)W klasach I, II i V, VI obowiązywać będą podręczniki wydawnictwa Jedność.

(WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII na rok szkolny 2021/2022)

Ćwiczenia dodatkowo należy dokupić do klas 1-6 szkoły podstawowej,
zaś klasa VII i VIII SP – sam podręcznik – bez ćwiczeń.

podreczniki

Zapraszamy dzieci 6-letnie do dołączenia do naszej SMERFastycznej drużyny tropicieli przygód!

Zapisy ruszają 04.03.2021 r. (od godz. 8:00) i trwają do 18.03.2021 r. (do godz. 15:00).

(Wypełnianie na stronie internetowej www.eped.pl wniosków, składanie wniosków wraz z załącznikami w siedzibie jednostki I wyboru).

Do zobaczenia!😀👋

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.