This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Szanowni Państwo,

informuję, iż w najbliższą środę tj. 10 czerwca wywiesimy w holu szkoły listy przyszłych klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Jednocześnie, na stronie internetowej szkoły https://sp11.elblag.pl/ w zakładce: RODZICE / REKRUTACJA zamieścimy wyprawki dla klas pierwszych i oddziału przedszkolnego oraz druk do zapisania dziecka do świetlicy szkolnej. Wypełniony druk można przynieść do szkoły już teraz, można również donieść go w sierpniu.

Niestety, ze względu na reżim sanitarny nie zrobimy spotkań przyszłych uczniów z ich wychowawczyniami w czerwcu. Spotkamy się w szkole (mam taką nadzieję) 1 września na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

Pozdrawiam serdecznie

Mariola Hajdukonis

wicedyrektor

Drodzy Rodzice,

już za chwilkę Państwa dziecko zostanie uczniem  Szkoły Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu.

Mamy dla Państwa kilka wskazówek, jak się do tego przygotować:

• Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego dostaną Państwo we wrześniu w szkole.
  • Proszę do początku września podjąć decyzję, czy chcą Państwo, aby Wasze dziecko uczęszczało na lekcje etyki czy na lekcje religii. Jednocześnie informujemy, że te zajęcia nie wykluczają się.
  • Do 1 września należy kupić podręcznik z ćwiczeniami (dwa w jednym) do religii: „Poznaję Boży świat” – wyd. Jedność

Mamo, Tato, potrzebuję tego w moim tornistrze:

• W piórniku powinny znaleźć swoje miejsce: 2 ołówki trójkątne, długopis, dobre kredki ołówkowe, gumka, temperówka, nożyczki, linijka (20 cm), klej w sztyfcie.
  • Potrzebuję również: dwóch zeszytów w trzy linie (kolorowa liniatura), dwóch zeszytów  w kratkę,  teczka  zapinana  na gumkę.
  • Będę często uprawiać sport, dlatego zadbaj, aby w moim worku na w-f znalazły się: biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki, białe skarpetki, obuwie na stabilnej białej podeszwie- wszystko oznakowane.
  • Proszę -  nie zapomnij o mundurku. Zamówienia będą przyjmowane na początku roku szkolnego.
  • W dni ważne dla mojej szkoły będę potrzebować stroju galowego – biała bluzka lub koszula, czarny lub granatowy dół ( spódniczka/ spodnie).
  • Komfort moich stóp także jest ważny, dlatego zadbaj o obuwie zmienne – na białej podeszwie, stabilne i koniecznie włożone do podpisanego worka.
  • Wiesz, że zdarza mi się zapominać o swoich rzeczach, dlatego zadbaj, aby wszystko było
  • Podpisane (mundurek, zeszyty, podręczniki, ćwiczenia, worek na obuwie). Dzięki temu zguby szybko do mnie wrócą.
  • Proszę, nie martw się o bloki, farby, plastelinę i inne materiały plastyczne. Zostaną one zakupione we wrześniu z funduszy klasowych.
  • 3 września planowane są klasowe zdjęcia pierwszoklasistów. W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Teraz jesteśmy gotowi, aby rozpocząć przygodę w Szkole Podstawowej nr 11!

• strój gimnastyczny (biała koszulka, granatowe spodenki lub granatowe legginsy) w podpisanym worku,
  • obuwie zmienne z gumową podeszwą w podpisanym worku,
  • 2 opakowania chusteczek higienicznych (100 sztuk w kartoniku) na semestr,
  • 6 rolek ręczników papierowych (po 3 na semestr),
  • 2 opakowania chusteczek nawilżających na semestr, ryza papieru na semestr,
  • strój galowy

PIÓRNIK POWINIEN ZAWIERAĆ:

• mazaki,
  • kredki ołówkowe,
  • ołówek trójkątny,
  • gumkę,
  • temperówkę
  • klej,
  • nożyczki

Potrzebne będą także:

• 1 pasta do zębów na rok szkolny,
  • podpisane: szczoteczka do zębów i kubeczek mały,
  • wygodny plecaczek
  • kanapnik

OPŁATY:

• 60 zł na artykuły papiernicze
  • Ubezpieczenie około 45 zł – płatne we wrześniu.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.