This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

„Elbląg- moje miasto.   Jedenastka- moja szkoła” - to hasło tegorocznego  spotkania z przyszłymi uczniami- sześcio i siedmiolatkami oraz ich rodzicami.  22 lutego Anno Domini 2018 do Szkoły Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu zawitał Duch Przeszłości. Każdego gościa powitano, zgodnie ze staropolskim zwyczajem, chlebem i smakowitym smarowidłem własnej roboty, a następnie zaproszono na przedstawienie o legendarnym Piekarczyku, przygotowane z wielkim rozmachem przez uczniów i nauczycieli. Wycieczka do pradawnego grodu pozostanie w pamięci gości na pewno. Bramą do teraźniejszości stał się rewelacyjny pokaz żonglerki i dryblingu w wykonaniu uczennic klas sportowych. Do wyprawy w naukową przyszłość zachęcały pomocne mapki. Wycieczka po szkole obfitowała w liczne atrakcje. Dzieci poznały pradawne gry oraz średniowieczne uzbrojenie. W Słodkim Zakątku z wypiekami na twarzy własnoręcznie zdobiły domowe ciasteczka, a następnie  zwiedzały świetlicowe królestwo zabawek i odpoczynku oraz biblioteczne labirynty wiedzy.

PODRĘCZNIKI 2017/2018

Dyrekcja Szkoły informuje, iż wszyscy uczniowie otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe do wszystkich przedmiotów, z wyjątkiem religii.

Rodzice uczniów, którzy zamierzają uczęszczać na lekcje religii powinni nabyć odpowiednie podręczniki. W naszej szkole, na wszystkich poziomach obowiązywać będą podręczniki  wydawnictwa Świętego Wojciecha (wystarczy podać klasę).

Ćwiczenia dodatkowo należy dokupić do klas 1-6 szkoły podstawowej,
zaś klasa VII SP i klasy: II i III Gimnazjumsam podręcznik – bez ćwiczeń.

podreczniki