eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

SP 11 po raz kolejny odznaczona Europejską Odznaką Jakości

Miło nam poinformować, że projekty e-Twinning "Recycling Will Be Amazing" i "Stemtale" realizowane w zeróweczce szkolnej w ubiegłym roku szkolnym, zostały odznaczone Europejską Odznaką Jakości. Oznacza to, że praca zarówno uczniów, jak i nauczycieli osiągnęła najwyższy europejski poziom.

W trakcie realizacji projektów uczniowie mieli okazję poszerzyć swoje kompetencje językowe, umiejętności wykorzystywania TIK, pracować metodą STEM, dzięki której w kreatywny sposób odkrywali prawa fizyki, inżynierii, czy matematyki. Metoda ta daje możliwość pracy wielozmysłowej, która dzięki wykorzystaniu obydwu półkul mózgowych pozwala na szybsze i efektywniejsze przyswajanie zdobytej wiedzy. Ponadto uczestnicy projektu nabyli umiejętność pracy w zespole, konstruktywnego wyciągania wniosków, logicznego myślenia, jak również ćwiczyli swoją kreatywność i wyobraźnię.

Gratulujemy uczniom zeróweczki z rocznika 2021/2022 tak wysokiego wyróżnienia. To dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu udało się osiągnąć to odznaczenie.

Zachęcamy do obejrzenia blogów projektów:
http://rwbamazing.weebly.com/
https://stemtale.weebly.com/

kolejny projekt w ramach programu ETWINNING.

A wszystko za sprawą kolejnego projektu w ramach programu ETWINNING.logo etwinning
Tym razem w projekt "DIGI TOWN" zaangażowali się uczniowie klas 6 Naszej szkoły i już za nimi pierwsze międzynarodowe 🌎👌 spotkanie online, podczas którego przedstawiali się swoim rówieśnikom z Grecji, Włoch, Turcji, Serbii, Gruzji i Mołdawii 💫 Spotkanie miało też na celu omówienie działań w projekcie, zapoznanie się.

Dzięki temu przedsięwzięciu uczniowie rozwiną swoje kompetencje językowe i komunikacyjne, a poza tym, nauczą się biegle władać nowoczesnymi narzędziami TIK. Pierwsze kroki już za nimi - zaprojektowali wspólnie LOGO projektu 💖

Kolejną wartością dodaną projektu jest kształtowanie postaw tolerancji, otwartości na inne kultury czy możliwości obcowania z uczniami szkół z całej Europy bez konieczności podróżowania.

PROJEKT „English with Nutty” z Krajową Odznaką Jakości Etwinning

logo etwinningOdznaki Jakości eTwinning przyznawane są nauczycielom i uczniom za wybitne projekty eTwinning. Odznaki są świadectwem określonego krajowego i europejskiego standardu. Jest to konkretna forma uznania dla nauczycieli i szkół za wysoki poziom zadań realizowanych w eTwinningu, zachęta dla uczniów, by kontynuowali udział w etwinningowych zadaniach i konkretny sposób pokazania, że ich wysiłki zostały docenione.

I takie właśnie publiczne potwierdzenie zaangażowania szkoły na rzecz jakości i otwartości we współpracy europejskiej otrzymała nasza Jedenastka za pracę w projekcie ENGLISH WITH NUTTY, realizowanym w poprzednim roku szkolnym przez uczennice klasy 5.

WhatsApp Image 2022 08 26 at 08.43.55 1 6c998

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Krajowe Odznaki Jakości eTwinning za międzynarodowe projekty "Recycling will be amazing" i "Stem Tale," które były realizowane w roku szkolnym 2021/2022.

Odznaka ta jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Kryteriami przyznawania Odznaki Jakości są: innowacja pedagogiczna, kreatywność, integracja z programem nauczania, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii, rezultaty, wpływ i dokumentacja.

misja szkoły 682ab

Europejska 🌏 przygoda ✨ Jedenastki ciąg dalszy 👍

Praca w etwinningowym 👍 projekcie English with Nutty zbliża się ku końcowi. Po prognozie pogody przyszedł czas na opisanie tego, co nasz Nutty - bohater i maskotka projektu - robi na co dzień 💛. 

Poza tym, we współpracy z Panią Kasią Szyk-Girą przeprowadziliśmy eksperyment z 🌋🌋🌋i podzieliłyśmy się efektami na blogu projektu.  

Zapraszamy:  twinspace.etwinning.net/196678/home

Natalka, Ala, Paula, Gabi i Wika z kl. 5.B i Pani Magda 😁

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.