WOŚP 2023

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

31. Finał WOŚP

Do 31. Finału WOŚP pozostało: 

31. Finał WOŚP w SP11
 

 

Za nami 31. finał WOŚP w naszej szkole

Za nami 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 😁 jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie Finału WOŚP w naszej 11 😁 oraz wszystkim, którzy włączyli się w licytacje i wsparli finansowo zbiórkę.

 Wspólnie udało nam się zebrać   

 

18 717,11 zł

 

Bardzo dziękujemy za wspólne granie z WOŚP 👏👏👏

 

        

Piękne dekoracje, piękni ludzie i ich piękne serca- to recepta na sukces kolejnej imprezy w naszej ”Jedenastce”. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała u nas z całą mocą już 19 stycznia!

Przygotowane przez społeczność naszej szkoły atrakcje cieszyły się wielkim zainteresowaniem wszystkich przybyłych w gościnne mury SP 11. Każdy, kto mógł, starał się dorzucić coś od siebie, aby włączyć się w to piękne dzieło niesienia pomocy. Wspaniałe wypieki w kawiarence, wata cukrowa, przyciągające zapachem gofry, tradycyjna pajda ze smalcem i ogórkiem- to pyszności, którym nie można było się oprzeć. Uczniowie prześcigali się w pomysłowości, aby zachęcić do wpłaty pieniędzy- malowali twarze, robili tatuaże, a nawet stylizowali paznokcie i włosy. Kramiki z domowymi przetworami, książkami, zabawkami, rękodziełem oraz stoiska z loteriami okazały się również trafionymi pomysłami.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się licytacja zgromadzonych fantów. Najbardziej pożądanymi przedmiotami okazały się oczywiście te, które miały logo WOŚP-u, np. unikatowa koszulka z limitowanej wersji, która została wylicytowana jako pierwsza.

skarbonka WOŚP

Do 31. Finału WOŚP pozostało: 

31. Finał WOŚP w SP11
 

 

Siema!  📢📢📢

Jak zapewne wiecie, pomagać Orkiestrze można na wiele sposobów. Gorąco zachęcamy Was do wpłat poprzez naszą szkolną e-skarbonkę.

To naprawdę bardzo proste 🙂
Wystarczy kliknąć w link i wybrać proponowaną wysokość wpłaty lub wpisać inną dowolną kwotę.

Przyłączcie się do nas przekazując wpłatę do szkolnej eSkarbonki SP11💰💰💰❗❗❗

Zebrana kwota zostanie w całości przekazana na konto WOŚP. 🙂🙂🙂 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.