UKS Jar

uks jar logo JPG 212x240
 UKS JAR  działa przy Szkole Podstawowej nr 11 już od wielu lat. W czasie swojej działalności był animatorem wielu inicjatyw sportowych skierowanych zarówno do uczniów naszej szkoły jak i do dzieci i młodzieży środowiska lokalnego. Standardowo corocznie organizowany jest Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki "Elbasket".
     Obecnie UKS rozszerza swoją działalność o wspieranie inicjatyw w zakresie turystyki, rekreacji, sportu (różnorodne dyscypliny sportowe) oraz edukacji i kultury.

OPP logo 1 percent.svg 60x39 Uczniowski Klub Sportowy JAR nr KRS 0000247123

uksjar email

ZARZĄD UKS:

prezes              - Mariola Hajdukonis
wiceprezes        - Arkadiusz Majewski
sekretarz          - Maria Klimuk
członkowie        - Magdalena Kołacka
                           - Adam Prus

KOMISJA REWIZYJNA

przewodnicząca - Bożena Sakowska
członkowie - Dorota Gościńska
                   Anna Zgirska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i naturalnej potrzebie ruchowej dzieci UKS Jar działający przy SP 11 w Elblągu organizuje zajęcia sportowe dla najmłodszych (uczniów klas III SP).

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie co czwartek o godz. 17.00 w hali naszej szkoły.

Poprowadzi je nauczyciel Arkadiusz Majewski.

Pierwsze spotkanie w czwartek dn. 15.11.2018 r.

Zabieramy z sobą sprzęt sportowy, wiele chęci i dobry humor.

Zapraszamy!!!

Uczniowski Klub Sportowy JAR gorąco zaprasza do przekazania OPP logo 1 percent.svg 60x39swojego podatku na działalność UKS JAR

ODPIS 1% OD PODATKU NIC NIE KOSZTUJE PODATNIKA, A MOŻE WSPOMÓC DZIAŁANIA NA RZECZ SZERZENIA KULTURY FIZYCZNEJ WŚRÓD UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Nasze stowarzyszenie jest Organizacją Pożytku Publicznego.

W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać:

Uczniowski Klub Sportowy JAR nr KRS 0000247123

DARCZYŃCY SĄ NASZYM ŹRÓDŁEM WSPARCIA.

PAMIĘTAJCIE O NAS!

Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Jar

Mariola Hajdukonis

UKS Jar z wielką przyjemnością ogłasza, że konkurs na logo i barwy UKS Jar został rozstrzygnięty. Wpłynęło 11 bardzo interesujących prac. Spośród nich jury wybrało jedną - zwycięską.

Kto odbierze super nagrodę okaże się na Andrzejkowym Balu Sportowca, który odbędzie się 30 listopada o godz. 17.00.

Zapraszamy szczególnie:
1.Zuzannę Dziagiel - kl. 5c