Przyjaciele zwierzat

Dary dla schroniska

6 grudnia "mali Mikołajkowie" ze świetlicy szkolnej przekazali dary dla Elbląskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Finał akcji samorządu - Dzień Kundelka

Miłośnicy zwierząt kolejny raz nie zawiedli swoich czworonożnych przyjaciół.

Samorząd uczniowski klas IV-VIII zamknął w ten czwartek tj. 1 grudnia 2021 r. szkolną akcję DZIEŃ KUNDELKA, która polegała na zbiórce suchej i mokrej karmy oraz koców, legowisk, zabawek i maskotek.

Liderka samorządu Zuzia z kl. VIII c wraz z opiekunką A. Bewicz zawiozły podarunki od uczniów do schroniska dla zwierząt w Elblągu.

Wesołym szczekaniem powitały je pieski, które na pewno liczyły na zabranie ich na długi spacer lub podróż do przytulnego domu, jednak tym razem dostały karmę, aby z pełnymi brzuszkami oczekiwać na nowych właścicieli.

Akcja na pewno zostanie powtórzona na wiosnę, bo społeczność szkolna nie jest obojętna na niedolę czworonogów.

Uczniowie klasy 7C zorganizowali zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt

Brawo, brawo, brawo!

Uczniowie klasy 7C, nie bacząc na utrudnienia związane z obostrzeniami pandemicznymi, zorganizowali zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt.

Pomysłodawczynią akcji i jej głównodowodzącą była Patrycja Sowa, która podczas godziny wychowawczej podzieliła się z koleżankami i kolegami swoją wiedzą na temat sytuacji psów i kotów ze schroniska oraz ich potrzeb w zależności od wieku i stanu zdrowia. Patrycja od lat jest wolontariuszką i pomaga zwierzętom. Cała klasa wraz z wychowawczynią p. Bożeną Balbuzą z entuzjazmem przystąpiła do organizowania zbiórki. Dzięki otwartym sercom uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zgromadzić wiele potrzebnych rzeczy tj.: koce, poduszki, pluszaki, miski i kosmetyki dla psów i kotów. Za zebrane pieniądze – 560zł – zakupiona została dobrej jakości karma dla zwierząt, w tym też karma weterynaryjna. W piątek, 16 kwietnia, delegacja klasy zawiozła zebrane dary do schroniska.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które w jakiś sposób wsparły akcję na rzecz zwierząt. Cieszymy się, że kolejny raz wspólnie udało nam się zrobić coś dobrego.

Klasa VC pokazała dzisiaj, że zamiast czekać na prezenty, warto stać się Świętym Mikołajem♥🔔 To sprawia jeszcze więcej radości😀😍😄 Uczniowie zorganizowali piękną akcję na rzecz zwierząt ze schroniska. Przygotowali kiermasz ciast, loterię fantową oraz zbiórkę potrzebnych 🐩🐕🐈🐅rzeczy. Wszystko było profesjonalnie przygotowane, przemyślane i poprzedzone odpowiednią reklamą w szkole. Dzieciaki pokazały, że potrafią 👏👏👏 Akcja zakończyła się wielkim sukcesem - zebraliśmy 694,45 zł❗ Szkolnym Mikołajom dziękujemy za gorące serca 😘😍 Zwierzęta ze schroniska wkrótce dostaną smaczne i przydatne prezenty 😀

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.