Nasi absolwenci

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel
Kim obecnie jesteś? Jestem
dziennikarzem Interii, absolwentką psychologii UJ
Kto był twoim wychowawcą? Moim wychowawcą był
mgr Dorota Wiesiołowska
Kto był twoim trenerem? Kto uczył Cię WF? Moim trenerem/nauczycielem WF był
mgr Małgorzata Kołacka
Jak wspominasz naukę w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4)? Jak wspominasz naukę w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4)?
Jako jeden z najszczęśliwszych okresów w życiu - dość powiedzieć, że każdego dnia szłam do szkoły "w podskokach", mimo że poranne wstawanie to dla mnie prawdziwa męka (i do tej pory niewiele się w tym względzie zmieniło ;)
Podziel się z nami najlepszym / najmilszym / najśmieszniejszym /najciekawszym wspomnieniem z czasu nauki w szkole. Podziel się z nami najlepszym / najmilszym / najśmieszniejszym /najciekawszym wspomnieniem z czasu nauki w szkole.
Pasowanie na ucznia I klasy SP połączone z szeregiem zadań dla nas - pierwszorocznych, za których wykonanie zdobywało się kolorowe pieczątki :) bale karnawałowe dla dzieci "nauczycielskich" (to jeszcze sprzed czasu nauki w szkole), zwycięstwo w konkursie "Z polszczyzną za pan brat", emocjonujące chwile w okresie wystawiania ocen i wiele, wieeele innych :)
Jakiego nauczyciela wspominasz najlepiej? Najlepiej wspominam
Panią Dorotę Wiesiołowską. Każdą lekcję potrafiła zamienić w fascynującą przygodę, w której uczestniczyło się z wypiekami na twarzy.
Kto był twoim najlepszym kolega/ koleżanka? Kto był twoim najlepszym kolegą/ koleżanką?
Asia N.
Jak nauka w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4) wpłynęła na Twoje dalsze wybory życiowe? Wybór zwodu? Jak nauka w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4) wpłynęła na Twoje dalsze wybory życiowe? Wybór zwodu?
W sposób niemożliwy do przecenienia! Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że SP 11 mnie ukształtowała, nauczyła wiary we własne siły, rozbudziła zamiłowanie do nauki - już tam odkryłam, co jest moim powołaniem i jakie są moje mocne strony :)
Co chciałbyś powiedzieć obecnym uczniom naszej szkoły? Chciałabym powiedzieć obecnym uczniom szkoły
Trochę Wam, młodzi przyjaciele, zazdroszczę... :)
Co innego chciałbyś/chciałabyś do nas napisać? Co innego chciałbyś/chciałabyś do nas napisać?
Podrzucam luźną myśl - może jakiś zjazd absolwentów? :) Wypełnianie ankiety było dużą przyjemnością i małym powrotem do przeszłości. Dziękuję! :)