Nasi absolwenci

Kim obecnie jesteś? Jestem
Laborant, radiolog
Kto był twoim wychowawcą? Moim wychowawcą były
Drażba, Dorota Gościńska
Kto był twoim trenerem? Kto uczył Cię WF? Moim trenerem/nauczycielem WF była
Dorota Gościńska
Jak wspominasz naukę w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4)? Jak wspominasz naukę w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4)?
Super :) *****
Podziel się z nami najlepszym / najmilszym / najśmieszniejszym /najciekawszym wspomnieniem z czasu nauki w szkole. Podziel się z nami najlepszym / najmilszym / najśmieszniejszym /najciekawszym wspomnieniem z czasu nauki w szkole.
...dużo miłych wspomnień trudno wybrać jedno
Jakiego nauczyciela wspominasz najlepiej? Najlepiej wspominam
Pietrzak :)
Kto był twoim najlepszym kolega/ koleżanka? Kto był twoim najlepszym kolegą/ koleżanką?
cala szkoła :)
Jak nauka w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4) wpłynęła na Twoje dalsze wybory życiowe? Wybór zwodu? Jak nauka w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4) wpłynęła na Twoje dalsze wybory życiowe? Wybór zwodu?
Technikum, Studia ..... sport i zabawa
Co chciałbyś powiedzieć obecnym uczniom naszej szkoły? Chciałabym powiedzieć obecnym uczniom szkoły
Macie jeszcze więcej możliwości niż ja.