30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Absolwenci, Sympatycy i Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu.

Pragniemy Was poinformować, iż nasza szkoła 25.10.2019 roku będzie obchodziła 30 - lecie swojego istnienia. Dla wszystkich pracujących oraz uczących się obecnie i w przeszłości jest to niezwykle ważna chwila, którą pragniemy przeżyć wspólnie z Wami. Łączy nas wiele pięknych wspomnień, które przeżyliśmy w murach tej szkoły w trakcie minionych lat. Wprawdzie minęło 30 lat, jednak nadal jesteśmy młodzi duchem, czego wyrazem jest chęć podjęcia wspólnej zabawy w szerokim gronie.
Jeżeli czujecie się integralną częścią szeroko pojętego ogółu oraz utożsamiacie się z historią szkoły, to zaszczyćcie nas swoją obecnością.

Uwaga zmian godziny!!

 Bal absolwenci RR na FB  

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.