30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

W ramach obchodów 30-lecia szkoły zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie sportowe.
21 października na hali SP11 o godzinie 18.00 zmierzą się w meczu koszykówki byli uczniowie Jedenastki kontra obecni.

Swój udział zapowiedzieli absolwenci:

Piotr Prokurat, Sebastian Gliński, Paweł Budziński, Ola Majewska, Marta Gawron (Jerzykiewicz), Asia Jankowska, Jarek Szymanowski, Aleksander Klonowski (Bolo), Stanisław Prus, Marcin Krakowski, Dawid Damaszewicz, Kasia Zapolska, Karol Kopycki, Kacper Jastrzębski (Ciastek), Dawid Sobol, Mariusz Mechliński, Przemysław Magrian, Jacek Gwiazdowski, Jakub Kosecki. Sędzią głównym spotkania będzie Marcin Gawron. Jeszcze zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w meczu lub do kibicowania zawodnikom. Mile widziane będą sportowe okrzyki i transparenty. Organizatorzy imprezy przewidzieli dla zawodników i kibiców kilka niespodzianek.

Tu nie wypada nie być!

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.