30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

23.10. w Naszej Szkole odbył się Quiz Wiedzy o SP 11 dla absolwentów Jedenastki. Zgromadzeni rodzice z pomocą swoich pociech utworzyli dwie drużyny: „Wzorowych” i „Celujących” i zmierzyli się ze sobą w pięciu konkurencjach. Oprócz standardowych pytań o dyrektorów szkołym czy zajęcia pozalekcyjne w szkole, musieli rozpoznać nauczycieli po głosie czy też odgadnąć ich ze starych i nowych zdjęć. Do równie prostych, jak się okazało, konkurencji należało też szacowanie liczby wydanych obiadów, nauczycieli czy też uczniów szkoły. W jednej z konkurencji zawodnicy odgadywali również gabinety w szkole i przedmioty, których się tam uczyli. Ileż to dobrych wspomnień powróciło!

W przerwie między rundami, w zachwyt wprawiły nas występy zdolnych uczennic SP 11: Alicji Ignaczak, Weroniki Iwanickiej i Marysi Gałeckiej, którym wtórowały koleżanki z zespołów. Taką mamy zdolną młodzież!

Wzruszeniu i pozytywnym emocjom nie było końca, a nasza Księga Pamiątkowa zapełniła się o kolejne wpisy. Koniec końców – zwycięzca, mógł być tylko jeden – w tej rozgrywce górą okazała się drużyna „Wzorowych”. Po otrzymaniu pamiątkowych medali i słodkich prezencików wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. To było bardzo emocjonujące popołudnie!

Wszystkim Naszym Rodzicom – Absolwentom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i poświęcony czas!

foto. R. Nakonowski

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.