Home

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Społeczność naszej szkoły miała okazję obejrzeć dzisiaj przedstawienie pantomimiczne przygotowane przez Zespół teatralny "Podaj dalej". Młodzi artyści starali się zwrócić uwagę widzów na problem szerzącego się we współczesnym świecie hejtu internetowego.

Mimo że w przedstawieniu zatytułowanym "Brzmienie ciszy" nie pada żadne słowo, to jego wymowa jest mocna i zrozumiała. Hejt jest złem, które dotyka wielu młodych ludzi i często prowadzi do tragedii. Potrzeba empatii i odwagi, by odpowiednio zareagować. Trzeba być uważnym, by dostrzec, że ktoś potrzebuje pomocy - trzeba usłyszeć brzmienie ciszy.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.