Home

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Premierowy pokaz przedstawienia "Brzydkie Kaczątko" był dla szkolnego Zespołu Teatralnego "Podaj dalej" ważnym wydarzeniem. To zwieńczenie kilkumiesięcznej pracy młodych aktorów i opiekuna grupy - pani Bożeny Balbuzy. Spektakl przygotowany na kanwie baśni H. Ch. Andersena 🦢 zaprezentowany został najmłodszym uczniom naszej szkoły - klasom 0-3 🥰 Na widowni nie zabrakło też starszej młodzieży, nauczycieli i dyrekcji szkoły. Licznie przybyli również 🤗rodzice, babcie i dziadkowie występujących uczniów 💖 Przedstawienie bardzo się podobało i dostarczyło oglądającym prawdziwych wzruszeń. Jak się okazało, historia Brzydkiego Kaczątka może być dobrą lekcją przyjaźni, empatii i tolerancji 💖🤗
Po spektaklu na członków zespołu czekała słodka niespodzianka w postaci pięknego i pysznego tortu 🎂😋

Zespół pragnie raz jeszcze podziękować wszystkim za obecność i wszelką pomoc 💖

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.