Drzwi otwarte
European Healthy Lifestyle Erasmus+
Smartfony można wykorzystać również do nauki!!! :)
Interaktywnie na lekcjach języka angielskiego
Akademia Młodego Chemika kl 1b
W zerówce było teatralnie
Biegowa Jedenastka

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Jak okiełznać lekturę?- czyli profil Fb Jacka Soplicy w wykonaniu uczniów klas 8a i 8c.
O tym, że omawianie lektury obowiązkowej na lekcjach języka polskiego bywa czasami....mało wciągające, wiemy wszyscy.

Uczniowie klasy 8a i 8c wzięli udział w projekcie, którego celem było utrwalenie wiadomości o bohaterach epopei Adama Mickiewicza pt. "Pan Tadeusz" w niestandardowy sposób. Przenieśli Jacka Soplicę i jego najbliższych do XXI wieku oraz "założyli" mu profil na Facebook`u.

Jak im się to udało ? Czy dzięki twórczej pracy można zapamiętać informacje, które mogą się przydać na egzaminie? Oceńcie sami.

Wróć do Internetowej witrynki

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.