Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

19 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy w klasach 0-III. Atmosfera była niesamowita, pełna kolorów, radości i kreatywności. Dzieci pojawiły się w pięknych, kolorowych strojach, przywdziewając role księżniczek, rycerzy, piratów, biedronek i innych bajkowych postaci. Na dzieci czekały zabawy i wspólne tańce przy muzyce. Każda klasa wykonała zimowy plakat. Wszyscy uczestnicy balu mogli cieszyć się wspólną zabawą. Dziękujemy uczennicom z klas starszych, które razem z nami bawiły się podczas balu.

Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych ferii zimowych.❄⛄☃️❄

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.