Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Skupienie na lekcji języka angielskiego jest bardzo ważne, ale przerwa śródlekcyjna i rozprostowanie kości też! Doskonale wiedzą o tym czwartoklasiści, którzy uwielbiają zabawę Simon says na lekcjach języka angielskiego. Dzięki takiej aktywności mogą nie tylko utrwalić podstawowe zwroty, i uzupełniać każdą kolejną zabawę o następne nowo-poznane wyrażenia, ale i poruszać się trochę i dotlenić mózg.

Zapraszam do obejrzenia filmiku, który pokazuje jak świetnie się bawimy 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.