Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Podobnie jak w zeszłym roku we wrześniu w Szkole Podstawowej nr 11 zorganizowano Tydzień Rummikuba, aby propagować wśród uczniów najbardziej znaną grę liczbową na świecie. Najważniejsze wydarzenie stanowiły III Mistrzostwa Szkoły w Rummikuba. We wtorkowych eliminacjach wzięło udział 16 uczniów z klas 4-8. Najwięcej okazji do radości miał Dawid Klemens (3 wygrane i awans z 1. miejsca). W finale nie zabrakło dotychczasowego mistrza SP11 Oskara Krawczyka. Zmierzyły się z nimi koleżanki z klas piątych: Natalia Asiukiewicz i Julia Piechowiak.
W finale najlepsza okazała się Natalia z klasy VB i została nowym Mistrzem Szkoły w Rummikuba. Wicemistrzem został Oskar Krawczyk z klasy VIIIC.
W środę wieczorem rozegrano 2 turnieje, tym razem o zwycięstwo walczyli nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele, rodzice i przyjaciele Arki Gier. W kategorii do lat 14 zwyciężyła Natalia Asiukiewicz, a w kategorii 14+ po zaciętej finałowej walce najlepsza okazała się p. Magdalena Kulesza.
Mistrzyni SP11 - Natalia i ubiegłoroczna Mistrzyni Polski Szkół - Kasia Mital z VIC będą reprezentować naszą szkołę w nadchodzących Mistrzostwach Szkół w Sztumie.

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.