Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniach 13-14 października miała miejsce największa planszówkowa impreza w Elblągu i ściągnęła do naszej szkoły wielu fanów gier bez prądu. Mieli oni okazję skorzystać z wypożyczalni około 200 gier i auli, która zamieniła się w ponad 100-osobowy gamesroom. Dużym zainteresowaniem cieszyły się turnieje gier rozgrywane niemal przez cały czas trwania imprezy, jak i strefa dla malucha, w której na zabawę czekało kilka tysięcy klocków Trick Logic. Dla pasjonatów była świetnie wyposażona (ponad 1000 egzemplarzy) czytelnia komiksów i wystawa gier figurkowych. Festiwal zapewnił uczestnikom wiele przyjemnych doznań i dał okazję do rodzinnego spędzania czasu. 

Dziękujemy za pomoc w organizacji pracownikom SP11, szczególnie nauczycielom z Arki Gier, uczniom ze Szkolnego Koła Wolontariatu Caritas, współorganizatorowi i pomysłodawcy imprezy - grupie Planszówkowy Zawrót Głowy i wszystkim wydawcom, którzy ją wsparli.

P. Z.

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.