Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniach 7-11 października po raz trzeci został zorganizowany w SP11 Tydzień Rummikuba. Była to świetna okazja do poznania jednej z najpopularniejszych gier na świecie i sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z innymi graczami. Już w poniedziałek o awans do finałów w IV Mistrzostwach Szkoły walczyło 29 uczniów, przez eliminacje najlepiej przeszedł Szymon Maszaro z klasy III. Lista finalistów:

  1. Szymon Maszaro
  2. Amelia Kurowska
  3. Konrad Malinowski
  4. Julia Piechowiak
  5. Mateusz Krause
  6. Katarzyna Mital
  7. Lena Wojdag
  8. Wiktoria Siwko.

Tytuł Mistrza Rummikub SP11 2019 wywalczyła po zaciętych finałach Julia Piechowiak (kl. VIC), Wicemistrzem została Katarzyna Mital (kl. VIIC), na trzecim miejscu finały zakończył Szymon Maszaro (kl. IIIB), czwarta była Wiktoria Siwko (kl. VIIA).

W ramach czwartkowych Międzypokoleniowych Spotkań Przy Planszy rozegrano także turniej dla nauczycieli, uczniów i rodziców, w którym wzięło udział 16 osób. Najlepsza okazała się Julia Piechowiak.

Serdecznie dziękujemy rodzicom - p. Marcinowi i p. Jolancie za pomoc w przeprowadzeniu poniedziałkowego i czwartkowego turnieju. Podsumowaniem Tygodnia Rummikuba będzie wyjazd na Mistrzostwa Polski Szkół do Sztumu.

Przygotował: Piotr Zbierzchowski

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.