Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W miniony czwartek 30 IX w Naszej Szkole odbył się Wieczór Arki Gier, w ramach projektu realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego. Miłośnicy planszówek, i mniejsi i więksi, mieli okazję miło spędzić czas przy ponad 200 różnych grach, a także w strefie konstruktora ze słomkami edukacyjnymi, kulodromem, klockami Maple czy grą Bonk. Dla najmłodszych uczestników zorganizowano strefę malucha, w której nie zabrakło atrakcji dostosowanych do wieku milusińskich.

W międzyczasie, ponad 60 osób wzięło udział w emocjonujących rozgrywkach w grze Bonk oraz konstruowaniu wieży z klocków konstrukcyjnych Maple, w których zwycięzcy zostali nagrodzeni.

Obecna na spotkaniu społeczność lokalna miała również okazję do obejrzenia i wypróbowania gry planszowej pt. „Matematyczne wyzwania na wiosennej łące”, opracowanej przez uczniów i nauczycieli SP 11, która zwyciężyła w konkursie finałowym „Street Maths”. To gra, która udowadnia, że można uczyć się matematyki i dobrze się bawiąc!

Dziękujemy wszystkim za obecność i dobrą atmosferę, którą stworzyliście.

Zapraszamy na kolejne spotkania.

ARKA GIER SP 11

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.