Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ostatnie spotkanie Arki Gier w tym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego odbyło się w zeszły czwartek w Naszej szkole. Jak zawsze było dużo radości turniejowych gier i towarzyskich potyczek planszówkowych. Przy grze Ja ci pokażę (wyd. Edgard Games) integrowali się rodzice, nauczyciele i dzieci. W turnieju Gobblety (wyd. Foxgames) dla uczniów klas 1-8 zwyciężyła Naomi z kl. 4.d, w turnieju dla dorosłych i młodzieży pan Piotr. Dzieci mierzyły się z bajowymi łamigłówkami i budowały konstrukcje z klocków Mapple.

Zapraszamy na nasze spotkania już w nowym roku!

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.