Arka Gier SP11

23 marca po południu jeden z naszych szkolny segmentów nie po raz pierwszy zamienił się w miejsce gier i zabaw. Z przygotowanych atrakcji: wypożyczalni gier, strefy konstruktora i strefy malucha mogli skorzystać nie tylko uczniowie Jedenastki, gościliśmy także rodziców, rodzeństwo, dziadków i zainteresowanych pasjonatów gier. Chwilę przed spotkaniem niespodziankę zrobiło nam nie pierwszy raz wydawnictwo Nasza Księgarnia, przysyłając kolejny pakiet gier. Każdy zainteresowany mógł z niego skorzystać. Na stołach znalazły się m.in. gry: Sen, Koty, Budowa miasta, Polska Gola i Dżungla. Sporo emocji wzbudził też rozgrywany w trakcie zabawy turniej w Gobblety aż w 3 kategoriach wiekowych. W sumie wzięło w nim udział aż 37 uczestników, zmagając się z nowoczesną odmianą kółka i krzyżyk.

Cieszyła nas także liczna obecność wolontariuszy - uczniów i absolwentów SP11. Dziękujemy za wspólną zabawę i mile spędzony czas!