Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Od kilku lat uczniowie Jedenastki uczestniczą w programie "Edukacja przez szachy w szkole", trzykrotnie brali udział w rozgrywkach ogólnomiejskich, a indywidualnie w innych zawodach. Po raz pierwszy mieli okazję zawalczyć między sobą o tytuł Mistrza Szkoły klas I-III.

W turnieju udział wzięło 30 młodych szachistów, którzy rozegrali łącznie 60 partii w 4 rundach. Najlepszym z graczy okazał się Wojciech Gutowski z IIA, podobny wynik uzyskał Mikołaj Jagodziński z klasy IIIC, trzecie miejsce zajął Aleksander Kołakowski z klasy IIID. Najlepszy z uczniów klas pierwszych Oskar Kulik-Gała zajął czwarte miejsce. Atmosfera w czasie turnieju była pełna emocji i skupienia, po pierwszych porażkach niektórzy nawet wymagali pocieszenia i otarcia łez, ale wszyscy dzielnie ukończyli swoje partie. Dziękujemy starszym kolegom za pomoc w sędziowaniu i obsłudze turnieju, a UKS Skoczek za wypożyczenie zegarów. Przygotowujemy się do Mistrzostw Szkoły, do których dołączą starsi uczniowie.

Przygotował Piotr Zbierzchowski

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.