Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W piątek 12 maja w Szkole Podstawowej nr 11 bawiliśmy się na Drugim Rodzinnym Wieczorze Gier Bez Prądu zorganizowanym przez Arkę Gier SP11, Arkę Gier i Planszówkowy Zawrót Głowy, tym razem w formie turniejów w Domek i Rummikuba. Dziekujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu imprezy a szczególnie głównym sponsorom: Centrum gier Rebel i sieci Multikino.

W turnieju w Domek udział wzięło 16 graczy, rozegrano 15 partii, wybudowano 60 domów, najwyższy wynik w trakcie turnieju osiągnęła Emilia z kl. VI B SP11 (47 pkt.), ale to p. Magdalena Zalewska pokonała wszystkich rywali i będzie miała okazje walczyć o Mistrzostwo Polski w czasie targów Gry i Zabawa, które odbędą się 18-19 listopada w Gdańsku.

Równolegle ponad 40 graczy walczyło w niezwykłym turnieju – Pierwszych Mistrzostwach Elbląga w popularnej grze Rummikub, co ciekawe mimo licznej obecności elblążan (w tym uczniów i nauczycieli naszej szkoły) udział wzięli również gracze z Malborka, Susza czy Gdyni. Wicemistrzynią została Carolina Błaszczyk uczennica naszego Gimnazjum nr 4.

Wieczór był tez okazją do zaprezentowania gier naszych partnerów – wydawnictw: Rebel, Foxgames, Trefl, Nasza Księgarnia. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowe wsparcie.

Fotorelacja z turnieju w Domek:

Fotorelacja z mistrzostw w Rummikub:

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.